Zarabianie fortuny – czy można zrobić to w inny sposób, niż na zakładach bukmacherskich?

Zarobienie sporej ilości gotówki nie jest łatwym zadaniem. Najczęściej trzeba również sporo zainwestować. Zazwyczaj jest to czas, pieniądze, bądź też coś innego. Czasami również, niektórzy mają po prostu szczęście. Jednakże jakie są najlepsze sposoby na to, aby zarobić duże pieniądze – niekoniecznie na zakładach bukmacherskich?

Zarabianie fortuny – czy można zrobić to w inny sposób, niż na zakładach bukmacherskich?

Pomyśl o nauce programowania

Nie, to nie jest żart. Dobry programista, szczególnie na zagranicznym kontrakcie może zarobić naprawdę spore ilości gotówki. Dlatego też, musimy poświęcić trochę swojego czasu na to, aby nauczyć się kodowania (średni czas nauki to około rok-dwa), po to, aby później móc zarabiać spore ilości gotówki, bez wychodzenia z naszych czterech ścian. Owszem, perspektywa dla wielu osób nie wydaje się zbytnio ciekawa, jednakże nie da się ukryć, że programowanie po prostu trzeba lubić – dopiero wtedy jest ono w stanie przynieść nam naprawdę sporą ilość pieniędzy.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Giełda papierów wartościowych

Jeśli jednak mamy ,,wolną” gotówkę (czyli po prostu środki które możemy na spokojnie zainwestować), oraz niezbędną wiedzę (wykształcenie ekonomiczne) to granie na giełdzie może być dla nas dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza jeśli wcześniej planowaliśmy po prostu odkładać pieniądze na koncie, lub korzystać z nisko oprocentowanych lokat bankowych. Giełdy papierów wartościowych zdecydowanie powinny unikać osoby bez żadnej wiedzy w tym zakresie oraz bez wolnych środków, które mogą zostać obciążone ryzykiem inwestycyjnym. Nie znaczy to, że osoba bez wiedzy w tym kierunku nigdy nie powinna inwestować na giełdzie swoich oszczędności! Chęć inwestowania naszych środków może stać się silnym impulsem do naszego kształcenia w tym kierunku. Dodatkowo jeszcze możemy sami grać na giełdzie. Akcje na giełdzie możemy kupować na dwa sposoby. Pierwszym sposobem, w jaki możemy „grać” na giełdzie, to ciągłe kupowanie i sprzedawanie akcji. Po drugie, możemy zakup akcji traktować jako inwestycję na długi czas. W takim przypadku kupujemy daną ilość akcji i „odkładamy je na półkę” nie interesując się za bardzo co się z nimi będzie dziać. Według ekspertów, właśnie to drugie rozwiązanie jest bardziej opłacalne z racji tego, że ciągłe kupowanie i sprzedawanie akcji, działa na nas w ten sposób, że po prostu będziemy chcieli więcej i więcej, ale wiadomo jednak, że prędzej czy później może nam ,,podwinąć się noga”.

Jeśli powyższe zawiedzie – wciąż pozostają zakłady bukmacherskie

Istnieje jeszcze jeden sposób na wzbogacenie się, mianowicie zakłady bukmacherskie. Być może nie wydaje się to wam zbyt pociągające, jednakże ludzie potrafią wygrywać naprawdę spore sumy, a na dodatek nagrody materialnie (na przykład samochody sportowe) właśnie na zakładach bukmacherskich. Z typowania można (podobno) się utrzymać, ale niestety nie jest to łatwe. Przypomina to nieco grę na giełdzie papierów wartościowych. Aby osiągnąć sukces, nasz typer, podobnie jak broker na giełdzie, aby wygrywać musi dysponować ogromną wiedzą, być osobą stabilną emocjonalnie, oraz mieć analityczny umysł. Kolejna ważną cechą dobrego gracza jest cierpliwość. Osoby, które traktują typowanie hobbystycznie, z reguły zadowalają sporadycznymi wygranymi, ,,profesjonalni” typerzy to nieliczny odsetek w grupie graczy zakładów bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button