Zakłady bukmacherskie – poradnik

Obstawianie na zakładach to bardzo często temat, którego ciężko jest objąć myślą nawet za pomocą wieloletnich doświadczeń na typach sportowych. Dlatego też dziś przygotowaliśmy dla ciebie ten poradnik, który pomoże ci w zrozumieniu tego tematu nieco lepiej!

Zakłady bukmacherskie – poradnik

Dlaczego tak ciężko wygrywa się u bukmachera?

To dość proste, ponieważ większość graczy nie jest w stanie zauważyć tego, że tak naprawdę przed sobą nie ma jakiegoś komputera, bądź też maszyny kiedy obstawia, ale prawdziwy zespół specjalistów, którzy przed wystawieniem typu przeanalizowali nawet to, czy źdźbła trawy na boisku nie będą za bardzo dźgać zawodników w kostki. Naturalnie jest to spore wyolbrzymienie, jednakże z drugiej strony jeśli grasz na zakładach, to powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że wygrywanie na zakładach jest po prostu ciężkie.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Nie utrzymasz się z zakładów

Takie myślenie nie jest zbyt dobre, mimo iż wiele graczy o tym wręcz marzy, z racji tego, że taki styl bycia daje wyjątkowo niską stabilność życia. Osoby, które często wygrywają u bukmacherów, mają spore doświadczenie, nie mówiąc o tym, że na bukmacherce zapewne spędziły pół życia. Ponadto jak już wcześniej wspominaliśmy, powinniśmy zdać sobie sprawę, że zakłady sportowe nie są czymś łatwym do wygrania. Naturalnie większości początkującym wydaje się, że największe wygrane można zgarnąć na piłce nożnej – I owszem, jest to prawda, ale z drugiej strony trzeba również wziąć pod uwagę to, że bukmacherzy nie pozwolą ci wygrać – ponieważ tak naprawdę tylko najlepsi będą w stanie wynaleźć sposób na to, aby ograć bukmachera – a skoro czytasz ten poradnik, to raczej nie należysz niestety do tej wierchuszki, prawda? Dlatego też pomyśl o zakładach jako o możliwości wygrania jakiejś sumy pieniędzy, ale nie na tyle, aby z tego się utrzymywać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chcesz poznać kogoś, kto wie jak obstawiać

Zastanawiasz się zapewne – gdzie możesz poznać kogoś, kto lubi obstawiać tak jak ty? Otóż możesz wykorzystać do tego fora bukmacherskie. Poznawanie nowych ludzi nie jest zbyt trudne, gdy mamy wspólny interes z daną osobą, dlatego jeśli chcemy poprawić lub nauczyć się odpowiednich technik obstawiania zakładów, gorąco polecamy utworzenie konta na jakimś renomowanym forum bukmacherskim. Powinniśmy jednak zawsze stosować zasadę ograniczonego zaufania, ponieważ tak naprawdę nie każdy przecież chce nam pomóc, prawda? Dlatego jeśli zadaliśmy pytanie na forum, warto jest prewencyjnie sprawdzać od czasu do czasu, czy ktoś chce się na przykład zabawić naszym kosztem, bądź też się po prostu pomylił. Najprostszym sposobem na to, aby to ominąć, jest zadanie takiego samego pytania na innym forum I porównanie odpowiedzi. Naturalnie im więcej wiemy tym lepiej, więc z biegiem czasu sami będziemy w stanie weryfikować informacje, o które pytamy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button