Wakacje z bukmacherami – czyli ciekawostki bukmacherskie

Każdy lubi poczytać sobie ciekawostki, czyż nie? Powoli zbliża się jednak do nas koniec okresu wakacyjnego, dla wielu jest to okres, gdzie jeszcze wyjeżdżają na ostatni urlop. Jednakże dla tych, którym już niestety wakacje w tym roku się skończyły, mamy dziś ciekawostki o bukmacherce, które pozwolą się wam wyluzować na ,,ostatniej prostej’’ lata!

Wakacje z bukmacherami – czyli ciekawostki bukmacherskie

Na czym można najlepiej zarobić u bukmachera?

O ile dany bukmacher nie ustalił limitu na wygraną to wysokość wygranej może wynieść nawet pół miliona (przypuszczona wartość). Najwyższe wygrane w Polsce występowały oczywiście na kuponach akumulowanych. Są one popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs. Szansa na pomyślną wygraną z takiego kuponu jest jednakże bardzo mała. W historii znane są jednak przypadki wygranych kursów tak wysokich jak 102,561. Szczęśliwcy z jednego większego zakładu zyskali kilkaset tysięcy złotych, inwestując zaledwie kilka złotych w swoich zakładach, ale naturalnie musimy pamiętać o tym, że musielibyśmy mieć ogromne szczęście, aby taki ,,manewr” powtórzyć. Jeśli chodzi zaś o czynniki, które decydują o wysokości wygranej, to na pewno powinniśmy wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów), po trzecie wysokość stawki.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

,,Jeśli jesteś dobry – to nie przegrasz z bukmacherem”

Jest to popularny mit w bukmacherce, jednakże każdy przegrywa, jedni częściej, drudzy rzadziej. Ale my nie zajmiemy się dzisiaj roztrząsaniem mitów, my chcemy wam dziś opowiedzieć o strachu przed porażką. Z powodu tego czynnika mało który nowszy gracz podejmie się obstawienia potencjalnej wygranej z obawy przed straceniem postawionych pieniędzy. Niestety, ale istnieje coś takiego jak szczęście oraz losowość w sporcie, przez co nikt nigdy nie może mieć stuprocentowej pewności do wyników obstawionego meczu.

Naciągacze – na nich uważaj!

W dzisiejszych czasach na serwisach takich jak facebook co jakiś czas pojawia się jakaś osoba, która wygrała kilka zakładów pod rząd i zaczyna o niej być głośno. Ludzie naturalnie są ciekawscy przez co starają się podpytać taką osobę jak mu/jej się to udało. Oczywiście nasz naciągacz odpisuje niektórym aby utrzymać pozory, lecz po dłuższej chwili oznajmia że nie ma już więcej czasu na odpowiadanie oraz że czas przejść na jego/jej forum, gdzie będą mogli się swobodnie wypowiadać i nasz oszust będzie się mógł podzielić z nami tymi typami. Naturalnie jednak, nic nie jest za darmo, wstęp na grupę będzie płatny. No przecież taka osoba nam za darmo nie zdradzi jak typować wyniki, przecież nie jest organizacją charytatywną.

Dowiedz się, jak mądrze typować

Dobry gracz zakładów bukmacherskich nie powinien stawiać całego swojego majątku tylko dlatego, ponieważ chce obstawić większą sumę. Zawsze lepiej jest wygrać niewiele, niż stracić majątek za jednym razem, czyż nie? Dlatego pamiętajmy, aby zawsze obstawiać zakłady bukmacherskie z głową.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button