Transmisje na żywo – przegląd oferty bukmacherów

Zakłady bukmacherskie to doskonały sposób na szybkie i bezpieczne powiększenie swoich zarobków. Nic zatem dziwnego, że zyskują one wśród polskich graczy coraz większą popularność. Wraz ze wzrostem liczby użytkowników wzrasta również liczba firm bukmacherskich oraz funkcjonalności dostępnych u poszczególnych bukmacherów. W tej chwili do przyciągnięcia klientów do siebie nie wystarczają zwyczajne akcje promocyjne i bonusy. Bukmacherzy muszą inwestować w innowacyjne rozwiązania, które przyciągną do nich szerokie grono graczy. Jednym z takich rozwiązań są transmisje na żywo – co to takiego, i którzy bukmacherzy oferują tę niezwykle interesującą funkcjonalność? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć Państwu w poniższym artykule. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

transmisje na zywo u bukmachera
Mecze na żywo u legalnych bukmacherów w Polsce

Transmisje na żywo – co to takiego?

Transmisje na żywo to funkcjonalność, dzięki której można śledzić transmisję z obstawionych przez siebie meczy całkiem za darmo. Jest to innowacyjna usługa, którą zaczyna świadczyć coraz większa liczba firm bukmacherskich. Na tę chwilę mają ją u siebie m.in. Fortuna, forbet oraz STS. Poniżej opisujemy w sposób dokładny parametry transmisji na żywo u poszczególnych firm bukmacherskich.

Transmisje na żywo w Fortuna – dokładne informacje 

Transmisje na żywo u bukmachera Fortuna cieszą się największą popularnością spośród wszystkich firm bukmacherskich. Wynika to z tego, że bukmacher ten jest swego rodzaju potentatem na rynku transmisji na żywo. Udostępnia on swoim graczom naprawdę dużą liczbę transmisji, które dodatkowo charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Można tam na przykład obstawiać i oglądać dużą ilość meczy piłki nożnej, turniejów tenisowych czy snookerowych. Oprócz tego, można również obstawiać najważniejsze ligi koszykówki, ligi hokeja czy siatkówkę. Zawiedzeni nie będą również fani rozgrywek e-sportowych – dla nich Fortuna również ma przygotowane transmisje na żywo. 

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Liczba dostępnych europejskich lig jest naprawdę spora – można obstawiać Ligue 1, Serie A, Bundesligę czy La Ligę. Zadowolenie będą także fani polskiej Ekstraklasy – również ją można oglądać w ramach transmisji na żywo u bukmachera Fortuna. Warta odnotowania jest również jakość transmisji na żywo w Fortunie – jest ona naprawdę wysoka. Na minus należy odnotować z kolei brak funkcji full screen w przypadku oglądania meczów na urządzeniach dekstopowych (komputerach). Na szczęście funkcja ta jest dostępna na urządzeniach mobilnych. Dlatego wszyscy, którzy lubią funkcję pełnego ekranu, powinni wyposażyć się w aplikację mobilną Fortuna. Z pewnością będą usatysfakcjonowani!

Aby móc oglądać transmisje na żywo u bukmachera Fortuna, należy posiadać dodatnie saldo swojego konta oraz posiadać minimum jeden kupon bukmacherski zagrany w ciągu ostatnich 7 dni. Jak widać, oferta bukmachera Fortuna w zakresie transmisji na żywo stoi na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Dlatego też gorąco zachęcamy do tego, by utworzyć konto w tej firmie – to naprawdę się opłaca! Potwierdzają to opinie tych, którzy skorzystali już z usług tego buka. 

Transmisje na żywo w STS – dokładne informacje 

Drugim bukmacherem w naszym rankingu firm bukmacherskich oferujących transmisje na żywo jest bukmacher STS – stara się ona dorównać Fortunie pod względem ilości oferowanych transmisji oraz ich jakości. Czy mu się to udaje? Z całą pewnością można stwierdzić, że tak. W STS TV można oglądać transmisje z najważniejszych lig europejskich, takich jak La Liga, Serie A czy Bundesliga. Oprócz tego, są tam również mecze z lig amerykańskich (NHL, NBA).

Nie zawiodą się również fani transmisji snookerowych oraz hokejowych. Zadowoleni nie będą jednak fani polskiej Ekstraklasy – na tę chwilę bukmacher STS nie posiada tych rozgrywek w modelu „na żywo”. Miejmy nadzieję, że już wkrótce również rozgrywki polskiej Ekstraklasy będą dostępne w ramach transmisji na żywo w STS. 

Co trzeba zrobić, aby móc oglądać transmisje na żywo w STS? Wystarczy, że posiada się aktywne konto gracza i zaloguje się na swoje konto bukmacherskie.

Bukmacher

Spis legalnych bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów. Obstawianie w zakładach bukmacherskich. Promocje i najlepsze bonusy sportowe.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button