Rodzaje kuponów bukmacherskich w zakładach online

Rodzaje kuponów bukmacherskich to temat rzeka. Dwa lata temu przechodził on poważny kryzys w związku z uchwaleniem przez Sejm RP znowelizowanych przepisów ustawy antyhazardowej. Wówczas wiele firm bukmacherskich zdecydowało się na opuszczenie polskiego rynku. Na szczęście, dzięki apelom polskich graczy, wiele firm bukmacherskich zdecydowało się powrócić na polski rynek, dzięki czemu w tej chwili aż dziewięciu bukmacherów świadczy swoje usługi w naszym kraju. Oprócz podstawowych kuponów takich jak single, double, treble oraz AKO, można również wyróżnić kilka bardziej zaawansowanych form.

rodzaje zakładów bukmacherskich
Popularne rodzaje zakładów bukmacherskich

Osoby, które znają już kupony takie jak single czy zakłady akumulowane, powinny zapoznać się również z listą pozostałych kuponów. Mowa tutaj o zakładach blokowych lub systemowych. Poniżej w sposób dokładny je scharakteryzujemy. 

Kupony na zakłady bezpieczne

Jest to jeden z kuponów, które pojawiły się stosunkowo niedawno na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Można go porównać z opisanym w innym naszym artykule zakładem akumulowanym. Podstawową różnicą, jaką należy opisać to fakt, że w przypadku kuponów na zakłady bezpieczne, obstawiający mają do dyspozycji małe marginesy błędu. To z kolei sprawia, że jeden mecz na naszym obstawionym kuponie może zostać obstawiony w sposób nieprawidłowy. Wówczas bukmacherzy wypłacają nam wygraną, której wysokość wynosi 10-krotność postawionej przez nas stawki. 

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kupony na zakłady systemowe

Niektórzy gracze kupony na zakłady systemowe mogą kojarzyć z tak zwanym rozpisem. Wprowadziły go legalnie funkcjonujące na terenie naszego kraju firmy bukmacherskie, aby rozruszać przestarzały system, który panował na polskim rynku zakładów bukmacherskich. W zakładach tego typu wybiera się najczęściej kilka meczów, a następnie układa się z nich kombinacje. Dla przykładu: może to być 3 z 5. Wówczas oznacza to, że jeśli trafimy trzy spośród pięciu obstawionych przez nas meczów, to otrzymamy od bukmachera wygraną pieniężną. 

Zakłady systemowe w sposób znaczący ułatwiają wygrywanie u bukmacherów pieniędzy. Należy jednak wiedzieć o tym, że wielu zawodników obstawiających zakłady, zwraca uwagę na szereg wad takiego rozwiązania. Największą wadą zakładów systemowych jest to, że wygrane maksymalne są o wiele niższe niż te, które można uzyskać obstawiając cieszące się ogromną popularnością zakłady akumulowane. 

Kupony na zakłady blokowe 

W przypadku, gdy chcemy troszkę pomyśleć, można zdecydować się na postawienie zakładu blokowego. Specjaliści wskazują uwagę na fakt, że w gruncie rzeczy jest to „ulepszona” wersja kuponu systemowego. Funkcjonuje on na bardzo podobnych zasadach co kupon systemowy. Jedyną różnicą, którą należy odnotować jest fakt, że w jednej kombinacji można wpisać więcej niż jedno zdarzenia. Aby blok mógł być trafiony, wszystkie znajdujące się w nim mecze muszą okazać się pozytywne.

Obstawianie tego typu kuponów wiąże się z ogromną dawką emocji oraz z osiąganiem naprawdę wysokich wygranych. Wynika to z tego, że wzrasta ilość mnożonych przez siebie pozycji. W tym miejscu trzeba nadmienić, że do zakładów systemowych i blokowych można dopisywać „pewniaki” – wyłącza się je jakby przed bloki. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że jest to związane z naprawdę dużym poziomem ryzyka – jeśli okaże się, że nie trafimy obstawionego pewniaka, wówczas cały postawiony przez nas kupon okaże się przegrany. Rezultat pozostałych obstawionych spotkań nie ma wówczas żadnego znaczenia. 

Osoby, które chcą postawić kupon na zakłady akumulowane bądź zakłady bezpieczne, nie powinny mieć z tym żadnych problemów. W chwili obecnej funkcjonuje w Polsce aż dziewięć zakładów bukmacherskich, z czego aż siedem spośród nich oferuje również swoje usługi za pośrednictwem internetu. Osoby, które chcą obstawiać zakłady bez wychodzenia z domu, z całą pewnością powinny zdecydować się na formę obstawiania online. Gorąco do tego zachęcamy wszystkich fanów zakładów bukmacherskich!

Bukmacher

Spis legalnych bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów. Obstawianie w zakładach bukmacherskich. Promocje i najlepsze bonusy sportowe.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button