Promocje i bonusy od bukmachera Totolotek

Bardzo dobra oferta powitalna w Totolotku, jednego z największych polskich bukmacherów w postaci 1020 złotych na start (1000 złotych w postaci bonusu 100% od pierwszej wpłaty plus 20 złotych w postaci darmowego zakładu za rejestrację) to magnes wobec którego trudno przejść obojętnie jeśli interesujemy się zakładami bukmacherskimi i szukamy ciekawych ofert z których warto byłoby skorzystać.

bonus na start w totolotku
Totolotek oferta bonusów i promocji bukmacherskich na początek

Totolotek oferta bonusów i promocji

Totolotek jako firma uznana na rynku, o stabilnej pozycji i silnej rozpoznawalnej marce jest znana z dobrych akcji promocyjnych i to nie tylko jeśli chodzi o nowych klientów, ale również w odniesieniu do stałych bywalców serwisu, dla których przewidziane są cykliczne konkursy, darmowe zakłady czy możliwość polecania usług bukmachera znajomym w zamian za freebety.

Samo skorzystanie z bonusu dla nowych graczy jest dziecinnie proste. Polski bukmacher Totolotek przygotował ofertę bonusową w taki sposób żeby wszystko było łatwe dla nowych graczy. Wystarczy zarejestrować konto w serwisie oraz dokonać pierwszej wpłaty – najlepiej w wysokości 1000 złotych jeśli chcemy wykorzystać pełną pulę dostępnego bonusu. Po dokonaniu wpłaty dodatkowy tysiąc zostanie automatycznie zaksięgowany na naszym koncie jako środki bonusowe.

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Chcąc uwolnić bonus (uczynić go możliwym do przelania na konto główne i dokonania wypłaty) trzeba obrócić kwotą pierwszej wpłaty oraz kwotą bonusu trzy razy grając zakłady z kursem minimalnym nie mniejszym niż 2,00. Szeroka oferta zakładów dostępnych w Totolotku daje nam duże pole do popisu w kwestii wyboru właściwych zdarzeń pozwalających nam zwiększyć swoje szanse na wykonanie pożądanego obrotu – co przy odpowiedniej strategii, cierpliwości i odrobinie szczęścia jest jak najbardziej możliwe.

Warto zaznaczyć, że po zarejestrowaniu nowego konta w serwisie oprócz bonusu 100% od pierwszej wpłaty otrzymamy także darmowy zakład w wysokości 20 złotych – tutaj bez żadnych warunków (konieczności depozytu), po prostu jako bonus za rejestrację, nie potrzebne są żadne kody promocyjne. Freebet również podlega wymaganiom obrotu i w tym przypadku jest to sześć razy kwota zakładu po minimalnym kursie 2,00.

Bukmacher

Spis legalnych bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów. Obstawianie w zakładach bukmacherskich. Promocje i najlepsze bonusy sportowe.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button