Poradnik dla nowych graczy od eksperta zakładów bukmacherskich

Nowi gracze bardzo często poszukują porad odnośnie zakładów bukmacherskich, dlatego też dziś odpowiadamy na to wezwanie – i podajemy wam najlepsze porady dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich!

Poradnik dla nowych graczy od eksperta zakładów bukmacherskich

Kursy bukmacherskie są ważne – ale nie najważniejsze

To prawda, ponieważ zawsze powinieneś postępować z wybieraniem zakładów zgodnie z kursem bukmachera, który jest kursem, po którym bukmacher zapewnia potencjalną wygraną. Oczywiście, jeśli chodzi o wygraną, w pewnym sensie mamy na myśli to, że im więcej postawimy zakładów, tym niekoniecznie więcej wygramy. OK, wracając do tematu – na przykład, jeśli nie zauważyłeś poprawnie, że kurs zmienił się przed postawieniem zakładu, może to oznaczać, że twój najlepszy bukmacher coś wie – a ty możesz tego nie wiedzieć, a to może Cię przekreślić z listy wygranych. Dlatego umiejętność prawidłowego odczytywania kursów bukmacherów z pewnością może pomóc wygrać ci więcej zakładów.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Pamiętaj o promocjach od bukmacherów

Zawsze możesz liczyć na atrakcyjne promocje bukmacherskie od bukmacherów. Oczywiście, bukmacher nie wie – jeśli masz już doświadczenie w obstawianiu, regulamin  często zawiera notatkę zapisaną drobnym drukiem, że bonus możesz wypłacić dopiero po wielokrotnym obstawieniu bonusu przy oszałamiających kursach. W rzeczywistości może to być niemożliwe dla nowicjuszy. Ponieważ jednak rejestracja u wielu legalnych bukmacherów jednocześnie nie jest nielegalna, możesz z łatwością z tego skorzystać – po prostu zarejestruj się u wielu bukmacherów – dzięki czemu nawet jeśli nie wygrasz żadnych zakładów, otrzymasz wartościowe doświadczenie, które przyda Ci się w przyszłości.

Pamiętaj, że możesz szukać pomocy

Forum zakładów sportowych to idealne miejsce, aby dowiedzieć się więcej o różnych rodzajach zakładów sportowych, ale jest również bardzo przydatne do zrozumienia różnych strategii obstawiania. Jeśli aspirujemy do tego, by być graczami, którzy często wygrywają zakłady u bukmacherów – to musimy pamiętać, że powinniśmy włączyć do naszego stylu obstawiania znane nam elementy, ale niekoniecznie dokładnie kopiować czyjś styl obstawiania – bo okazuje się, że bukmacherzy już o nim wiedzą, a już więcej nie popełnią tego samego błędu.

Jeśli jesteś niedzielnym graczem

Zawsze możesz zacząć obstawiać zakłady specjalne. Nic w tym wstydliwego, w końcu nie każdy ma mnóstwo doświadczenia na polu sportowym. Dlatego też możesz obstawiać takie wydarzenia jak politykę, religię, a nawet kwestie związane z tym, kto pierwszy wyśle człowieka na marsa – tak naprawdę wszystko tu zależy od ciebie. Dodatkowo można wspomnieć, że wygrana często jest bardziej prawdopodobna od zwykłych zakładów, z racji tego, że nierzadko wystarczy mieć kilka znajomości w innych krajach, aby dowiedzieć się więcej, na tematy takie jak polityka tego kraju.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button