Poradnik bukmacherski 2021 – czyli jak obstawiać zakłady w przyszłym roku!

Obstawianie zakładów bukmacherskich na początku jest bardzo przyjemne, ponieważ przy pierwszych zakładach emocje zawsze są ogromne – dopiero z czasem gracz zauważa, że każdy zakład przegrywa, albo nawet nie wychodzi na zero. Dlatego też dziś przedstawimy wam, jak wygrywać zakłady w przyszłym roku!

Poradnik bukmacherski 2021 – czyli jak obstawiać zakłady w przyszłym roku!

Nigdy nie przystawaj przy jednej ofercie

Gdy zaczynamy grać z bukmacherami – musimy być wyczuleni na to, aby sprawdzać nie tylko jedną ofertę bukmacherską – ponieważ wtedy istnieje bardzo mała szansa na to, że w ogóle uda nam się złapać najlepszy ,,deal”. Aby poprawnie sformułować strategię gry, sprawdź usługi, które oferuje kilka bukmacherów – i oczywiście wybierz najlepszą. Jeśli jednak nie zamierzasz obstawiać najpopularniejszych sportów, to musisz liczyć się z tym, że w przypadku niszowych sportów, oferta będzie o wiele bardziej ograniczona. W takim razie warto sprawdzić, jak dana dyscyplina wygląda w ofercie legalnego bukmachera.

Zadbaj o wybranie odpowiednich promocji

Drugim aspektem wartym przeanalizowania są działania promocyjne bukmacherów. W rzeczywistości większość początkujących graczy podejmuje ostateczną decyzję na tej podstawie. Najpopularniejsze promocje, które firmy bukmacherskie zwykle oferują nowym graczom, to zakłady bez ryzyka i bonusy od pierwszego depozytu. Naturalnie przed wybraniem promocji na start warto jest przede wszystkim przeczytać regulamin.

Dla zwykłych graczy również są przeprowadzane promocje, nawet najbardziej wymagający uczestnicy będą zainteresowani. Większość z nich oferuje gry wolne od podatku, zwiększone kursy, a nawet powiększanie sum depozytów.

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętaj, że kursy bukmacherskie są ważne – ale nie najważniejsze

W zależności od popularności dyscypliny – szanse na twoją wygraną mogą wzrosnąć lub też opaść. W zależności od marż zysku firmy lub specjalnych promocji stawki mogą się znacznie różnić. Najlepiej jest monitorować, czy buk ma grę wolną od podatku, czy też musisz liczyć swoją marżę do tego, co obstawiasz. Dla niektórych bukmacherów ten rodzaj premii można łatwo obrócić, podczas gdy dla innych jest to prawie niemożliwe. Dlatego warto skorzystać z rankingu bukmacherskiego, ponieważ często – łatwo w ten sposób można sprawdzić, czy dany legalny bukmacher przedstawi Ci odpowiednią ofertę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Graj za małe kwoty

Naturalnie bukmacherzy bardzo chętnie przygarną wszystkie twoje środki, dlatego też aby zapobiec temu, zdecydowanie lepiej jest obstawić kilka zakładów za mniejsze kwoty, niż jeden za więcej. Pamiętaj też o tym, że mimo wszystko od każdego musisz zapłacić podatek, dlatego też ważne jest to, aby kalkulować, jak załatwić sobie najkorzystniejszy kurs. Dlatego też, aby nie tracić czasu, możesz wykorzystywać ranking bukmacherów do tego, po to aby sprawdzić, który bukmacher zaoferuje ci najlepsze kursy na dany zakład.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button