Oferta legalnych bukmacherów w Polsce

Zapewne za każdym razem każdy z nas kto chce skorzystać z usług danego bukmachera na terenie naszego kraju upewnia się, że firma ta działa legalnie. Jest kilka sposobów, aby to zrobić. Jeden z nich to po prostu sprawdzenie oferty danego bukmachera. Na co w pierwszej kolejności zwrócić uwagę, aby uzyskać odpowiedź czy dany podmiot jest legalny czy też nie? W tej chwili żaden z legalnych bukmacherów w Polsce nie może oferować swoich klientom pokera ani kasyna.

oferta zakładów bukmacherskich
Oferta legalnych bukmacherów w internecie

Przede wszystkim piłka nożna

Być może niektórym graczom wydawać by się mogło, że oferta polskich bukmacherów jest uboga, jednak warto też zwrócić uwagę na to, iż nie odstają oni niczym od innych ofert i starają się dopasować je tak, aby były wystarczająco satysfakcjonujące dla każdego gracza.

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie największym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna. Ale z drugiej strony powinniśmy być świadomi tego, że zakłady musimy traktować jako dodatek, a nie jako stałe lub dodatkowe źródło dochodu. Każdy z nas chyba lubi zakładać się o wynik meczu. Jednak trzeba być świadomym tego, że dla około 90% graczy przynajmniej na początku ich kariery bukmacherka będzie rozrywką, do której będą musieli dopłacać.

Jeśli chodzi zatem o najpopularniejszy wśród graczy sport, czyli piłkę nożną klienci najczęściej decydują się na obstawianie meczów Ekstraklasy czy Ligi Mistrzów oraz wielki wydarzeń w świecie piłki takich jak Mundial czy Euro.

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ciekawa oferta zakładów

Jeżeli przyjrzeć by się bliżej ofercie bukmacherów STS czy Fortuna w zakresie futbolu jest ona niezwykle ciekawa i urozmaicona. Przede wszystkim nie ogranicza się tylko i wyłącznie do obstawienia zwycięzcy danego spotkania, ale możemy również typować takie rzeczy jak: wynik po pierwszej połowie, piłkarza który zdobędzie bramkę lub otrzyma żółtą czy czerwoną kartkę. Ponadto możemy wytypować dokładny wynik meczu, dzięki czemu kurs może być znacznie wyższy.

Oferta zakładów z biegiem czasu staje się coraz bardziej atrakcyjna, a wszystko to za sprawą konkurencji na rynku. Poza piłką nożną wśród graczy sporym zainteresowanie cieszą się również siatkówka, koszykówka czy też skoki narciarskie. Warto dodać, że legalni bukmacherzy w naszym kraju przewyższają w tych sportach zagraniczne firmy. Niektórych graczy interesują również sporty bardziej niszowe takie jak chociażby tenis stołowy czy piłka ręczna.

Zakłady bukmacherskie na e-sport

Od jakiegoś czasu sporym zainteresowaniem cieszą się również e-sporty. Warte uwagi jest to, że fani e-sportu to najczęściej młode osoby w wieku dwudziestu kilku lat. W dodatku coraz częściej w ofercie wielu bukmacherów możemy zobaczyć nie tylko wydarzenia sportowe, ale też polityczne czy kulturowe.

Dzięki Internetowi oferta u wielu bukmacherów bardzo mocno się rozwinęła przez co jest dostępnych wiele ciekawych opcji, których wcześniej nie było. Jednym z takich przykładów są sporty wirtualne i zakłady esport. Są to dyscypliny, które mamy możliwość oglądania na żywo, ale zostały też przeniesione na formę komputerową. Niektórzy uważają, że przy obstawianiu sportów wirtualnych powinniśmy wykazać się jeszcze większym rozsądkiem niż w przypadku klasycznych dyscyplin, a wynika to z tego, że mamy tam częstszą możliwość obstawiania zakładów. Może to prowadzić do uzależnienia.

Kolejną nowinką jest możliwość obstawiania zakładów na żywo. Jeszcze jakiś czas temu nie było to możliwe, a dzisiaj możemy typować wyniki w trakcie trwania danego spotkania w zależności od sytuacji na placu gry. Nowością są również aplikacje mobilne, dzięki którym możemy w każdej chwili i w dowolnym miejscu postawić swój zakład.

Bukmacher

Spis legalnych bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów. Obstawianie w zakładach bukmacherskich. Promocje i najlepsze bonusy sportowe.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button