Nowi gracze zakładów bukmacherskich – mamy dla was poradnik!

Nikt nie jest świetny w tym co robi od razu, nieprawdaż? Czasami od początku jesteśmy nieźli, a czasami wydaje się nam że kompletnie się nie nadajemy. My uważamy, że nieważne jacy jesteśmy na starcie, ważne jest tak naprawdę jak kończymy. A żarciki na bok – zarówno dla tych świetnych, jak i tych nie za dobrych mamy poradnik który pomoże wam w typowaniu!

Nowi gracze zakładów bukmacherskich – mamy dla was poradnik!

Na samym początku – pamiętajmy żeby wszystko brać na spokojnie

Pierwsza rada jaką dla was mamy to na pewno to, żebyście zachowali spokój. Branie wszystkiego na ,,spokojnie” jest o tyle kluczowe, że może to mieć realny wpływ na to czy nasze typy będą udane czy też nie. Dobrym sposobem na to aby się nie ekscytować naszymi typami za bardzo jest nauka ,,oddychania”. W tym momencie zastanawiacie się zapewne – ,, co za pierdoły on pisze? Oddychanie?” ale to prawda, z racji tego że to dobry sposób na uspokojenie się, nie wymagający wyjątkowo długich przygotować czy też nauki jak się tego robi.  No chyba że uprawiacie już jogę albo znacie inny sposób na szybkie uspokojenie się, to się nie wtrącam.

Po pierwsze – znajdź swojego bukmachera

STS, Fortuna, Betclic, ETOTO – długo można tu wymieniać, lista legalnych bukmacherów z roku na rok się wydłuża, chociaż musimy przyznać że to tym lepiej dla nas, z racji tego że w roku 2017 zapanował totalny chaos na rynku bukmacherskim, kiedy Ministerstwo Finansów ogłosiło nowelizację ustawy hazardowej, przez co wszystkie firmy bukmacherskie musiały zacząć się starać o specjalną licencję na obrót zakładami wzajemnymi.

Pierwszymi bukmacherami którzy te licencje otrzymali byli STS oraz Fortuna. Zaraz po nich dołączył Betclic i tak dalej się to toczy, aż do dzisiaj. Niektóre firmy bukmacherskie, mimo złożenia deklaracji o licencję do dzisiaj jej nie otrzymały, ale chyba wszyscy wiemy jak wygląda praca urzędów. No ale co nam do tego? Otóż musimy wiedzieć, aby zawsze grać u legalnych bukmacherów z racji tego, że jeśli będziemy to robić u firm bez licencji, możemy otrzymać mandat bądź nawet wyrok od fiskusa (za niepłacenie podatków oczywiście!).

Dowiedz się jakie są rodzaje zakładów bukmacherskich

Firmy bukmacherskie oferują kilkanaście rodzajów zakładów bukmacherskich. Jest to o tyle przyjemne i wygodne dla nas, że możemy w nich przebierać, wybierając dla nas najbardziej odpowiednie, takie jak na przykład zakład 1×2 – który polega na tym, że obstawiamy (1) – zwycięstwo gospodarzy, (X) – remis, bądź (2) czyli wygraną gości. Jeśli chodzi o ten zakład właśnie, jest to numer jeden wśród najpopularniejszych rodzajów zakładów w piłce nożnej. Oprócz tego, dobrym i jednocześnie ciekawym sposobem na rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem są zakłady specjalne – ,,a co to właściwie takiego jest?” – zapytacie. Otóż zakłady specjalne, jak sama nazwa mówi, są ,,specjalne” czyli bukmacher raczej nie powtórzy drugi raz tego samego zakładu, z tego powodu że zakłady specjalne są oferowane na takie wydarzenia jak wybory nowego prezydenta USA czy też na przykład kto będzie nowym papieżem.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button