Największe wygrane na zakładach sportowych

Największe wygrane na zakładach sportowych

Największe wiktorie, które zostały osiągnięte na polskim rynku zakładów wzajemnych, robią gigantyczne wrażenie… Okazuje się, że można zainkasować naprawdę sporo pieniędzy grając w najlepszych firmach bukmacherskich. I to w całkowicie legalny sposób. W jakich firmach hazardowych nie brakuje rekordowych wygranych? O jakich kwotach tutaj mówimy?

W jakich firmach bukmacherskich padają największe wygrane?

Możesz zdecydować się aktualnie na minimum kilkanaście podmiotów hazardowych. Wszak są na rynku przeróżne firmy bukmacherskie. Takie podmioty hazardowe działają w sposób całkowicie legalny. Co to jednak oznacza w praktyce? Na pewno to, że mają one stosowne dokumenty, by oferować zakłady wzajemne zgodnie z naszym prawem. A takie papiery są wystawiane na okres sześciu lat. Ile maksymalnie, zgodnie z prawem, możesz zainkasować pieniędzy? Okazuje się, że nawet… kilka milionów. Zaraz się zaś o tym przekonasz, jeśli przeczytasz do końca dzisiejszy artykuł. Warto wiedzieć, że każdy bukmacher ma natomiast oddzielną politykę, co do maksymalnych wygranych. Jeśli chcesz zdecydować się na takie właśnie firmy hazardowe, to przeczytaj dokładnie regulamin. Tam są bowiem podane dokładne informacje odnoszące się do tego właśnie aspektu. Warto wiedzieć, że firmy bukmacherskie oferują między innymi możliwość typowania zakładów solo, dubli, czy nawet taśm. W jakich podmiotach hazardowych pada zaś ogólnie najwięcej wygranych? Jest to między innymi Fortuna. W końcu jest to bukmacher, który oferuje spore kursy. Nie tylko na faworytów, ale tak samo na underdogów. Ze statystyk wychodzi, że dużo wysokich wygranych pada także w STS. To kolejna legalna, doświadczona firma hazardowa zapewniająca dobre kursy i sporo opcji do typowania.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Rekordy budzą duży szacunek

Jakie są największe wygrane, które zostały osiągnięte na polskim rynku? Okazuje się, że rekordowe kwoty zwalają z nóg. Wszak obecnie na pierwszym miejscu (stan na 2 września 2021 roku) znajduje się gracz, który zainkasował… aż cztery miliony PLN. Oczywiście, nie z jednego zakładu. Wszystko zostało skrupulatnie podzielone na kilka mniejszych kuponów. Nie da się ukryć, że dzięki takiej wygranej życie zmienia się dosłownie o 180 stopni. Co ciekawe, na wygranych kuponach znalazło się sporo podpórek (1x albo x2). Warto dodać, że ta rekordowa wygrana padła natomiast w Fortunie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie brakuje też nieco mniejszych wygranych

Ile jeszcze potrafili wygrać gracze w firmach bukmacherskich? Na drugim miejscu znajduje się osoba, która zainkasowała… trzy miliony. I to także w Fortunie. A dużo osób obstawia w tym bukmacherze, ponieważ kursy są wysokie, a bonusy bukmacherskie hojne. Na trzeciej pozycji znajduje się zaś STS. Okazuje się, że gracz w tym właśnie buku zainkasował ponad milion PLN. Wydał na to jedynie 76 PLN. Co ciekawe, szczęśliwiec zawarł łącznie 14 zakładów akumulowanych. Po kuponie łatwo można dostrzec, że był to wielki fan futbolu. W końcu wszystkie wydarzenia dotyczyły właśnie piłki nożnej. To wyraźnie pokazuje, że duże wygrane w firmach hazardowych są obecnie jak najbardziej możliwe.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button