Najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce

Na ten moment (30.10.2019) w Polsce istnieje 16 legalnych firm bukmacherskich – które posiadają licencję naszego Ministerstwa Finansów na obsługę zakładów bukmacherskich. A jakie (według nas) aktualnie są najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce?

Najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce

LV Bet – czyli ,,świeżak”

Legalny bukmacher LV Bet działa na Polskim rynku od zaledwie kilku lat. Naturalnie, jest to spółka z historią, ale o tym opowiemy kiedy indziej. Skupmy się raczej na tym, że jeśli chodzi o serwis internetowy, to LV Bet może pochwalić się swoim naprawdę świetnie przygotowaną witryną, jeśli chodzi zaś o menu – jest ono bardzo przejrzyste i dobrze przemyślane, złoto-czarno-biała kolorystyka naprawdę dobrze się ze sobą komponuje.

Jeśli chodzi zaś o bonusy na start – to legalny bukmacher LV bet oferuje nam pakiet powitalny 1500zł. Po wpłaceniu depozytu, aby otrzymać bonus musimy aktywować mnożnik na naszym kuponie, a następnie obstawić nasz zakład ,,kombi”, i możemy odebrać nasz bonus 1000zł. Aby otrzymać resztę – musimy dokonać drugiego depozytu na minimum pięćdziesiąt złotych, a następnie aktywować mnożnik na naszym kuponie kombi, a następnie musimy go obstawić.

LV Bet jest naszym numerem jeden – ze względu na dbałość o swoich graczy – ciekawe kursy na zakłady oraz z tego powodu, że oferta bonusowa jest zawsze ciekawa.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Bukmacher ETOTO – czyli co na youtube piszczy

Legalny bukmacher ETOTO – w porównaniu do reszty firm stosuje dość nietypowe zagrania marketingowe. Mało która firma bukmacherska decyduje się aby mieć ,,twarz” czyli osoby które mają za zadanie promować tą markę. No ale – dalej rozwijając tą myśl – bukmacher ten prowadzi bardzo intensywne działania na mediach społecznościowych takich jak youtube czy twitter. Mianowicie ETOTO TV – to największy bukmacherski kanał pod względem liczby subskrybentów na jeśli chodzi o kanały o tej tematyce. Na tym kanale można znaleźć takie programy jak „Piłkarski Quiz pod Napięciem”. Polega on na tym, że dwie drużyny odpowiadają na pytania dotyczące piłki nożnej, za błędną odpowiedź jeden z członków drużyny jest rażony prądem (tak, jeśli nie wierzycie nam – przeczytajcie jeszcze raz). Oprócz tego ETOTO proponuje świetne freebety bukmacherskie. No ale wróćmy do tematu. Program prowadzony w luźnej atmosferze, pełnej anegdot i żartów. Gospodarzami programu są zamiennie Michał Pol i Jolanta Zasępa.

ETOTO jest jedną z najciekawszych firm bukmacherskich – nawet jeśli nie interesujemy się obstawianiem zakładów bukmacherskich – to zawsze możemy zajrzeć na ich kanał YouTube – aby obejrzeć nowe odcinki Quizu.

STS – Oczywiście, że ich na naszej liście nie zabraknie!

STS (Star-Typ-Sport) to działający od roku 1997 legalny bukmacher z siedzibą firmy w Katowicach na ulicy Porcelanowej 8. Ten bukmacher to jeden z najwyżej ocenianych i lubianych bukmacherów, jeśli chodzi o ogólną opinię graczy zakładów bukmacherskich. Zawsze oferuje on wysokie kursy na swoje zakłady, oraz nowe i ciekawe promocje i bonusy.

Jeśli chodzi o STS – to każdy, kto słyszał chociaż raz o tej firmie. Jej reputacja wyprzedza wszystkie inne, dlatego też czujemy się o tyle tego pewni – że nie musimy pisać ani słowa więcej o STS.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button