Na jakie gry czekamy w 2021 roku?

Osoby, które grywają w standardowe produkcje czy też w kasynie online w automaty typu poker online za darmo jak choćby Wojna czy Bakarat, za bardzo nie interesują się tym, z jakimi nowościami będziemy mieć do czynienia w 2021 roku. Tymczasem fani gier komputerowych z wytęsknieniem wyczekują niektórych zapowiedzi. Ponieważ coraz bliżej do końca roku, postanowiliśmy przyjrzeć się produkcjom wychodzącym w przyszłym sezonie.

Twierdza: Władcy Wojny

Zarówno Twierdza, jak i Twierdza Krzyżowiec okazały się ogromnym sukcesem i osiągnęły w naszym kraju wręcz kultowy status. Niestety ich kontynuacje nie spotkały się już z tak ciepłym przyjęciem, przez co wielu graczy wciąż czeka na powrót do korzeni. Wiele zatem obiecujemy sobie po Twierdzy: Warlords. Ma ona stanowić nawiązanie do początków wraz z przeniesieniem się na zupełnie inny teatr wydarzeń. Tym razem bowiem będziemy mogli pokierować cywilizacjami w Azji, gdzie będziemy mieć do czynienia z szogunami, Imperium Chińskim czy Mongołami. Nowością w grze ma być obecność nawet kilku wodzów, którzy mogą odpowiadać za poszczególne prowincje czy części samej twierdzy. Mamy zatem nadzieję, że nowa gra okaże się sukcesem.

Dying Light 2

Dying Light od polskiego studia Techland okazała się wielkim sukcesem i jedną z najlepiej sprzedających się gier z naszego kraju. W 2021 roku powinna pojawić się jej kontynuacja. Mamy tutaj klimat zombie, gdzie świat został opanowany przez krwiożercze bestie. Pozostałe przy życiu resztki ludzkości próbują jakoś przetrwać w trudnych warunkach. Za dnia jeszcze jakoś sobie poradzimy, jednak zombie po zmroku stają się niezwykle niebezpieczne. W Dying Light 2 spotykamy nowych bohaterów, a akcja gry ma dziać się 15 lat później. Tym razem znajdziemy się w innym mieście, gdzie oprócz zombie musimy mierzyć się także z innymi ludźmi. Ogromnym plusem ma być tutaj otwarty świat oraz system rozwoju naszej postaci.

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy to gra, na którą z wytęsknieniem czekają miłośnicy książek J.K. Rowling. Ma ona przenieść nas w czasy XIX wieku, kiedy jako młody adept magii trafiamy do słynnej szkoły magii. Będziemy mogli w pewnym sensie poczuć się niczym Harry Potter, albowiem zaczniemy swą naukę od podstaw, by z czasem przyswajać coraz więcej wiedzy. Musimy zatem uczęszczać na różne lekcje, a przy okazji będziemy poznawać sam Hogwart oraz jego okolice. Będziemy odblokowywać nowe umiejętności postaci, lokalizacje, jak i również wchodzić w sojusze z innymi uczniami. Zagrażać nam mają również siły ciemności i tylko od naszych decyzji zależą dalsze losy bohatera.

The Lord of the Rings: Gollum

To kolejna gra dla miłośników filmów i książek. Tym razem będziemy mogli wcielić się w Golluma, czyli stwora, który odegrał ważną rolę w Hobbicie i Władcy Pierścieni. Fabularnie osadzeni jesteśmy w czasie właśnie między obiema powieściami. Nasz bohater, którym jest Smeagol, właśnie utracił swój ukochany pierścień. Wyrusza zatem na jego poszukiwania, przez co trafia w ręce sługów Mordoru. Musimy zatem uciec z niewoli i odnaleźć drogę, która będzie prowadzić nas do tego jedynego skarbu. Gra ma mieć charakter typowej eksploracji świata wraz z elementami skradanki.

Far Cry 6

W 2021 roku ukazać się ma także już kolejna odsłona popularnej serii Far Cry. Tym razem trafiamy do Yary – jest to wyspa-państwo, która wzorowana jest na komunistycznej Kubie. Od lat rządzona jest ona przez krwawego dyktatora, Antona Castillo. My zaś wcielamy się tutaj w młodego członka ruchu oporu i będziemy próbowali obalić dyktatora. Gracze po raz pierwszy będą mogli zetknąć się tutaj z dużą metropolią, którą będzie stolica wyspy. Do tej pory Far Cry kojarzył się z wioskami czy małymi miasteczkami. W grze będziemy mieć do wykonania wiele głównych, jak i pobocznych zadań.

Bukmacher

Spis legalnych bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów. Obstawianie w zakładach bukmacherskich. Promocje i najlepsze bonusy sportowe.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button