LV Bet – nietypowa nazwa, jak na bukmachera, nieprawdaż?

LVBET to jedna z młodszych firm oferujących zakłady wzajemne w Polsce. Działa od maja 2016 roku. Przebojem wdarła się na rynek i stopniowo zdobywa coraz większą liczbę klientów. Wspiera rodzimy sport, sponsorując takie kluby piłkarskie jak: Wisła Kraków, Arka Gdynia, Zagłębie Sosnowiec, Śląsk Wrocław czy Victorię London dla których. Oprócz tego jest sponsorem oficjalnym koszykarskiej drużyny WKS Śląsk Wrocław, piłkarzy Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź. Bukmacher skupia się w głównej mierze na przyjmowaniu zakładów przez internet, choć prowadzi również działalność w kilkudziesięciu punktach stacjonarnych.

LV Bet – nietypowa nazwa, jak na bukmachera, nieprawdaż?

A jak jest z ich witryną?

 Strona internetowa firmy na bardzo wysokim poziomie. Przejrzysta, łatwa w obsłudze. Mocno rozbudowany dział statystyczny , wszystkie wyniki. Łatwe obstawianie w zakładce „na żywo” gdzie możemy wybrać widok konferencyjny, co ułatwia zawieranie zakładów akumulowanych live oraz widok pojedynczy, jeżeli na żywo obstawiamy kilka zdarzeń jednego spotkania. W ofercie bukmachera zakłady przedmeczowe praktycznie wszystkich dyscyplin sportu, zakłady na żywo, a także wirtualne sporty i esport. Warto jednak jest zawsze przyjrzeć się ofercie bonusów bukmacherskich od innych firm, z racji tego, że będziemy mieli porównanie, jak LV BET radzi sobie na tle konkurencji.

Oferta bonusowa dla nowych graczy LV BET zachęca do rejestracji na swoich stronach między innymi poprzez ofertę potężnego bonusu od pierwszej wpłaty w wysokości do 1000 złotych i kolejnego przyznawanego od drugiej wpłaty do 500 złotych. Warunkiem wykorzystania bonusu jest jego aktywacja po wpłacie oraz zagranie kuponu z kombi z minimum trzema zdarzeniami o kursie łącznym 2,5 ( kurs pojedynczego zdarzenia z kuponu musi wynosić co najmniej 1,25).

Oferta promocyjna LV Bet – również dla stałych klientów

Legalny bukmacher LV Bet zawsze przygotowuje dla stałych graczy szereg ciekawych kodów promocyjnych. Wśród obstawiających dużym powodzeniem cieszą się takie oferty jak:

– Multikozak (promocja polegająca na procentowym zwiększeniu przewidywanej wygranej kuponu).Od 4 typów w kuponie akumulowanym gdzie otrzymamy + 7,5 procent wyższą wygraną do aż 25 procent za kupony kombi złożone z 8 zdarzeń.

-Bezpieczny kupon 5+  dzięki tej ofercie możemy uzyskać zwrot do 50 złotych w formie bonusu, jeżeli jedno z co najmniej pięciu typowanych przez nas na kuponie akumulowanym zdarzeń okaże się nietrafione.

Oprócz tego w ofercie LVBET znajdziemy szereg promocji proponowanych z okazji większych wydarzeń sportowych oraz specjalną ofertę dla typerów będących kibicami drużyn, które firma sponsoruje, na przykład kibice Wisły Kraków, którzy są w posiadaniu imiennego karnetu na mecze, mogą od LVBET dostać 50 złotych na grę w postaci bonusu. Sporym zainteresowaniem cieszy się również akcja Punkty LVBET. Otrzymujemy za każde zagrane 25 złotych. Sto punktów LVBET to 5 złotych na grę.

Podsumowanie – czy LV Bet jest godny polecenia?

LVBET, mimo że to jeden z nowych graczy na rynku zakładów bukmacherskich, poziomem oferowanych usług nie odbiega od firm, które działają znacznie dłużej, a w niektórych elementach pozostawia konkurencję w tyle jak na przykład w oferowanej formie wypłat „rapid pay” gdzie w ciągu dziesięciu minut pieniądze z wygranego zakładu mogą znaleźć się na naszym koncie!!!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button