Którym bukmacherom według nas – możecie zaufać?

Zaufanie odnośnie firm bukmacherskich powinno odbywać się z lekkim dystansem, ale naturalnie wybór odpowiedniego bukmachera może nam się bardzo opłacić, z tego względu iż niektóre firmy po prostu oferują więcej od innych, więc któremu bukmacherowi możemy zaufać?

Legalni bukmacherzy w Polsce

LV Bet – jeden z najmłodszych, jeden z najlepszych

Bukmacher LV Bet to jeden z nowszych bukmacherów jeśli chodzi o tą kategorię rynku hazardowego, lecz mimo to ta firma bukmacherska może pochwalić się swoim naprawdę świetnie przygotowaną witryną internetową, menu jest bardzo przejrzyste, złoto-czarno-biała kolorystyka naprawdę dobrze się ze sobą komponuje. Na tej witrynie możemy znaleźć menu, które odsyła nas do : zakładów bukmacherskich, zakładów na żywo, sportów wirtualnych oraz esport.

Bonus powitalny, jaki proponuje nam LV bet, to pakiet powitalny do 1500zł. A jak taki pakiet otrzymać? Otóż jest to niezmiernie proste. Wystarczy że najpierw, zarejestrujemy nasze konto na stronie LV Bet korzystając z formularza na ich stronie, następnie, po potwierdzeniu konta należy dokonać depozytu o minimalnej wysokości 50zł. Nie jest to dużo pieniędzy, dlatego uważamy że każdy kto żyje na średnim poziomie może sobie pozwolić na taki ,,wydatek”. Po wpłaceniu depozytu musimy aktywować mnożnik na naszym kuponie, a następnie obstawić nasz zakład ,,kombi”, i możemy odebrać nasz bonus 1000zł.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

STS – numer jeden wśród Polskich bukmacherów

Firmę bukmacherską STS większość graczy uważa za prawdopodobnie najlepszą jeśli chodzi o rynek bukmacherski w Polsce. Jeśli chodzi o ofertę na zakłady specjalne oraz sportowe, to STS oferuje zakłady na wybory prezydenckie, Oscary, czy nawet Eurowizję. Jeśli chodzi o sport, to Star-Typ-Sport proponuje swoim graczom na takie dyscypliny jak piłka nożna, tenis, hokej czy siatkówka, a także na te mniej znane jak snooker, czy nawet krykiet. Zawieranie zakładów na żywo to również opcja jaką oferuje nam ten bukmacher.

Stałym klientom STS regularnie przygotowuje ofertę promocyjną w postaci freebetów, zakładów bez ryzyka czy bonusów bukmacherskich. Szczególnie ciekawe promocje bukmacher serwuje graczom z okazji dużych imprez sportowych jak na przykład Mistrzostw Świata w Koszykówce czy Mistrzostw Europy w Siatkówce.

ETOTO – nietypowy bukmacher na Polskim rynku

Bukmacher ETOTO stosuje bardzo nietypowe zagrania marketingowe, na które mało który bukmacher się decyduje. Jedną z takich taktyk jest na przykład zatrudnienie ambasadora marki, czyli osobę która ma za zadanie promować swojego zatrudniającego z racji tego, że większość firm boi się o swoją reputację, ponieważ ludzie zawsze będą ludźmi, a skandale się zdarzają, dla biznesu nigdy nie jest to dobre – kiedy osoba która jest z nią związana popełni jakiś błąd który przedrze się na do ,,starych” mediów przez co mimo zainwestowania tysięcy jak nie miliony złotych w reklamę, firma traci na wizerunku, a przez to również na klientach.

Legalny bukmacher ETOTO prowadzi intensywne działania na social mediach – takie jak youtube, posiada największy bukmacherski kanał pod względem liczby subskrybentów w tej dziedzinie rynkowej. Na tym kanale można znaleźć takie programy jak quiz pod napięciem. Polega on na tym, że dwie drużyny odpowiadają na pytania dotyczące piłki nożnej, za błędną odpowiedź jeden z członków drużyny jest rażony prądem przez prowadzącego. Ten program ,,youtubowe’owy” jest prowadzony w luźnej atmosferze, dlatego też tak przyjemnie się go ogląda.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button