Kody promocyjne do bukmacherów

Zakłady bukmacherskie stają się coraz popularniejszą rozrywką wszystkich fanów sportu, którzy starają się wytypować wynik danego wydarzenia sportowego. Firm bukmacherskich przybywa na polskim rynku, a konkurencja się powiększa. Zabieganie o nowych klientów jest zatem nieuniknione – firmy bukmacherskie muszą przygotowywać najkorzystniejsze oferty, które przyciągną graczy. Właśnie dlatego firmy bukmacherskie wprowadzają kody promocyjne, czyli bonusy, za które można obstawiać kupony. Jak korzystać z kodów promocyjnych do bukmacherów?

promocje bukmacherskie
Kody promocyjne do bukmacherów online

Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Bukmacherzy online starają się zainteresować nowych klientów i konkurują z innymi bukmacherami. Kody promocyjne mają za zadanie zwiększyć grono graczy. Występują one w postaci ciągu liter oraz cyfr. Należy je wpisać w odpowiednim polu i zatwierdzić, żeby skorzystać z promocji. Warto dokładnie sprawdzić warunki danego kodu do bukmachera.

freebet etoto
Freebet do legalnego bukmachera Etoto

Niektóre z nich mają ograniczony czas, przez który są ważne. Taka data ważności powinna być podana na stronie bukmachera. Oprócz tego niektóre kody można wykorzystać jedynie w danych dyscyplinach sportowych i należy wykonać obrót bonusem przed jego wypłatą. Zapoznanie się z tymi ograniczeniami jest konieczne.

Najczęściej pojawiające się w ofercie kody promocyjne do bukmacherów to bonusy startowe dla nowych klientów. Takie promocje np. w STS zazwyczaj podwajają pierwszą wpłatę na konto nowego użytkownika danego portalu bukmacherskiego. Jednak bukmacherzy nie podwajają dowolnej kwoty – zawsze ustalony jest limit i zależy on od danej firmy bukmacherskiej.

Obecnie bardzo atrakcyjny jest bonus bez depozytu u Polskiego bukmachera STS. Jeżeli podczas rejestracji w STS wpiszemy kod promocyjny: BETONLINE to po kilku chwilach na nasze konto w STS zostanie dopisane aż 29 PLN, które możemy wykorzystać na obstawianie całej oferty bukmachera.

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Inne promocje bukmacherskie często wykorzystywane do pozyskania nowych graczy to bonus na start za założenie konta. Taki kod promocyjny daje pewną darmową kwotę pieniędzy, za którą można obstawiać zakłady.

Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Inne kody promocyjne dotyczą na przykład podwojenia zysków z danego kuponu albo dają możliwość uzyskania tak zwanego freebetu, czyli darmowego zakładu, za który płaci firma bukmacherska. Większość kodów promocyjnych przysługuje jedynie nowym klientom, ale warto szukać też innych kuponów.

Bukmacher

Spis legalnych bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów. Obstawianie w zakładach bukmacherskich. Promocje i najlepsze bonusy sportowe.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button