Jakie błędy popełniają bukmacherzy?

To ważne, aby dowiedzieć się, jakie potencjalnie błędy mogą popełniać bukmacherzy. W ten sposób łatwiej będzie ci zorientować się, gdy takie coś następuje. Dlatego też dziś przygotowaliśmy dla ciebie listę błędów, które czasami zdarzają się u bukmacherów!

Jakie błędy popełniają bukmacherzy?

Twój obraz bukmachera jest błędny

Wielu graczy błędnie zakłada, że bukmacher to jakaś maszyna, zimna I nieczuła. To naturalnie nie jest prawda, ponieważ musisz zdać sobie sprawę, że stawiając na zakłady sportowe, rzucasz wyzwanie ludziom, którzy mają najnowsze oprogramowanie do analiz i wiedzę branżową. Nawet jeśli jesteś bardzo utalentowanym ekspertem od typowania, to nie oszukujmy się – na wygraną masz niewielkie szanse. Dlatego też zamiast przebić głową mur, pokażemy ci, jak zarobić na błędach bukmachera. Pamiętaj jednak, że rozbudowane algorytmy określania kursów i sprytnie skonstruowane zasady mogą chronić najlepszych bukmacherów przed ich własnymi błędami, znacznie zmniejszając w ten sposób możliwość popełnienia błędów ludzkich. Dobrą wskazówką jest szukanie zakładów z różnymi kursami tego samego rozliczenia w ramach oferty, ale o tym później.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Łatwiej jest znaleźć błędy na zakładach pojedynczych

Być może zauważyłeś, że bukmacher koncentruje się głównie na zakładach AKO w działaniach promocyjnych. Powód tego jest bardzo prosty: prowizja pobierana za tego typu zakłady jest znacznie wyższa niż w przypadku gier pojedynczych. Im więcej wydarzeń umieścisz na kuponie objętym czymś takim jak promocja bukmacherska, tym wyższą marżę bukmacher otrzyma. Jednak doświadczeni gracze wiedzą, że zdecydowanie lepiej jest po prostu nie typować zakładów AKO, ponieważ zdecydowanie łatwiej jest się po prostu na tym przejechać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

A których błędów lepiej nie wykorzystywać?

Czasami zdarza się tak, że ktoś od bukmachera popełni błąd i umieści punkt w złym miejscu lub wstawi błędną liczby, co często się zdarza, ale w tym przypadku bukmacher ustala kursy na takie wydarzenia na 1,00. Oczywiście jest to czasami przedmiotem ogromnej krytyki ze strony graczy, choć trzeba przyznać, że nie jest to całkowicie nierozsądne.

Nawet jeśli uda nam się wygrać środki po zawyżonym kursie, to po pewnym czasie system wykryje błąd i wypłaci środki z twojego konta z powrotem na konto bukmachera. Jeśli jesteś pewien, że ktoś popełnił błąd, lepiej nie jest wypłacać tej gotówki, lub też za nią grać, ponieważ bukmacherzy na pewno zażądają jej zwrot. Zignorowanie tych instrukcji może prowadzić do problemów prawnych, a nawet komornika, ponieważ prawnie bukmacher ma prawo żądać od ciebie zwrotu, ponieważ może on anulować zakłady – a ty z tym nic nie możesz zrobić. Wiadomo, to wydaje się bardzo nie fair, ale taka jest też natura zakładów bukmacherskich. To gracz ma przegrywać, a nie bukmacher. Dlatego też zawsze zwracaj uwagę na błędy w kursach, bądź też w innych kwestiach, ale również rozgranicz te, które możesz wykorzystać – a które nie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button