Jakich graczy możemy spotkać grając w pokera online?

Wiele osób lubi grać w pokera online, jednakże jak zapewne wielu zapaleńców zdaje sobie sprawę, nie mamy zbyt wielu opcji na grę w internecie. Jednakże po wybraniu jedynej opcji co do gry z żywym człowiekiem, ludzie zaczynają dzielić się na kilka rodzajów pokerzystów, których warto jest wam przedstawić. Jakich graczy więc możemy spotkać, grając w karty w internecie?

Jakich graczy możemy spotkać grając w pokera online?

Gdzie możemy oddawać się pokerowi online?

Zanim zaczniemy – najpierw powinniśmy powiedzieć wam o tym, gdzie możecie grać w pokera online. Otóż granie w karty online nie jest łatwe, ponieważ na ten moment mamy tylko i wyłącznie do wyboru albo państwowy produkt (Total Casino) bądź też usługę zwaną Betgames STS. Co prawda nie jest to samoistne granie w pokera, ponieważ zamiast samemu grać, my jedynie gramy w zakłady na symulowane gry karciane. Może i nie jest to do końca idealne rozwiązanie, ale na ten moment to jedyna opcja aby zagrać w legalnego pokera online z ludźmi.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Podział graczy w pokerze online

Pamiętajcie o tym, że nie powinniście dzielić graczy których spotkacie na tych wyjątkowych oraz tych marnych, a raczej powinno się podejść do tego, w postaci następujących poniżej czterech kryteriów :

– swoboda działania – określa ile rąk rozgrywa gracz, zazwyczaj do gry wchodzi się z prawie każdą kartą.

– Skupienie – taki gracz gra tylko najlepsze karty, cierpliwie czeka na okazję.

– Pasywność-  Gracze tego rodzaju nie lubią się wychylać i nawet z dobrą kartą grają zazwyczaj Check lub Call.

– Agresja – Gracz tego typu stosuje dość radykalną taktykę: jeśli karta mu nie odpowiada, pasuje, nie liczy, że na stole pojawi się prezent od losu; kiedy zaś jest ze swojej karty zadowolony, gra agresywnie, często wygrywając swoje rozdania.

Uproszczony ranking graczy legalnego pokera online

,,Pacyfista” – ten gracz zazwyczaj iż sprawdza w każdej sytuacji, byle tylko zobaczyć co pojawi się na stole, marnując przy tym sporo pieniędzy. Kiedy już trafi mu się znośna ręka, nie ma dość odwagi by ryzykownie podbijać i wyciągnąć pieniądze od rywali. Często też tego typu gracze czekają, aż los się do nich uśmiechnie, jednakże grają za mało agresywnie kiedy już jego ręka jest dobra.

,,Wariat/Profesjonalista” – Taki gracz gra wiele rozdań, gdy już trafi na dobrą rękę, to jego ostra licytacja odstrasza wielu (nawet) dobrych pokerzystów i często wygrywa on stawkę nim dojdzie do końca gry mimo, że niekoniecznie ma najlepsze karty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button