Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Zarabianie na zakładach bukmacherskich nie jest łatwym zadaniem. Aby to zrobić, musimy mieć kilka odpowiednich atutów, oraz umiejętności. Nie oszukujmy się – gdy do gry wchodzą pieniądze, to musimy być przygotowani na to, że firma z którą się zakładamy – dołoży wszelkich starań do tego, abyśmy te pieniądze, które wpłaciliśmy na jego konto – nigdy do nas nie wróciły. A więc jak zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Naucz się czytać kursy bukmacherskie!

Suma, którą potencjalnie możemy wygrać jest z góry ustalana przez tak zwany ,,kurs” – czyli mnożnik przez jaki bukmacher oblicza naszą wygraną. A jeśli chodzi o ustalanie wygranej, to oczywiście, chodzi nam po części tutaj to, że im więcej obstawimy – tym więcej wygramy. Jeśli chodzi o przykłady najwyższych wygranych – to występowały one na zakładach akumulowanych. Typy akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny, jednakże szansa na wygraną z takiego zakładu jest prawdopodobnie bardzo niewielka. Tak więc umiejętność odpowiedniego czytania kursów bukmacherskich na pewno będzie nam w stanie pomóc w zarobieniu odpowiednich pieniędzy na zakładach bukmacherskich.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Zdobądź doświadczenie – za pieniądze bukmachera

Nowi klienci bukmacherów mogą prawie zawsze liczyć na atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Oczywiście firma zajmująca się zakładami nie wie – czy mamy już doświadczenie w typowaniu, czy też nie – dlatego takie podejście jest instrumentalne w zdobyciu przez nas (lub też uzupełnieniu) doświadczenia przy obstawianiu zakładów bukmacherskich. Chodzi nam tu mniej więcej o to, że będziemy mogli praktycznie za pieniądze bukmachera obstawić te typy – których normalnie nie postawilibyśmy za nasze pieniądze – dlatego też jeśli masz już swojego ulubionego legalnego bukmachera – to załóż konto u konkurencji – prawdopodobnie ci się to opłaci. Zanim jednak to zrobisz – pamiętaj o tym, aby sprawdzić regulamin danej promocji – z racji tego że bukmacherzy często zabezpieczają się ,,w odpowiedni sposób” – aby przypadkiem ,,nowicjusz” nie wygrał zbyt dużo.

Fora bukmacherskie – świetny sposób na zdobycie wiedzy

Fora bukmacherskie to idealne miejsca aby uzyskać informacje na temat różnych dyscyplin sportowych, ale też nie tylko – takie miejsca mogą być bardzo przydatne, aby poznać różne taktyki typowania zakładów bukmacherskich. Jeśli aspirujemy do tego, aby być graczem , który regularnie wygrywa zakłady z bukmacherem – to musimy mieć na uwadze to, że powinniśmy włączyć poznane przez nas elementy do stylu naszego typowania, ale nie korzystać z nich w pełni, z racji tego że bukmacher już je po prostu zna.

Podsumowując – jak zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Tak naprawdę jedynym sposobem na zarabianie pieniędzy na zakładach bukmacherskich jest po prostu bycie lepszym od bukmachera. Non-stop. Naturalnie – łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Jeśli będziemy pracować nad sobą, zdobywać doświadczenie, oraz obstawiać odpowiednie zakłady – na pewno z czasem staniemy się tym graczem, który regularnie zarabia pieniądze na zakładach bukmacherskich.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button