Jak szybko i sprawnie dokonać obrotu bonusem?

Bonus powitalny to atrakcyjna oferta dla każdego nowego użytkownika legalnego bukmachera. Dużo osób chętnie korzysta z takiej promocji. Bez większego wysiłku można powiększyć stan swojego konta. Im więcej pieniędzy, tym natomiast większa szansa na duże wygrane. Nie myślcie jednak, że ta gotówka jest całkowicie za darmo. Są pewne zasady, które trzeba spełnić, aby te pieniądze mogły być dowolnie przez Was rozdysponowane. Jak relatywnie szybko poradzić sobie z uwolnieniem bonusa?

obrót bonusem
Jak szybko i sprawnie dokonać obrotu bonusem?

Na początek warunki obrotu bonusem

Nie jest tak, że każdy bukmacher działający na terenie Polski ma dokładnie jedne i te same zasady. Zresztą, już sama oferta dotycząca bonusu powitalnego się różni. Jest to jeden z czynników, które warto brać pod uwagę wybierając firmy hazardowe. Na pewno trzeba decydować się na bukmacherów, którzy są legalni i posiadają licencje uzyskane od Ministerstwa Finansów.

Innym kluczowym aspektem są opinie wystawiane przez użytkowników. Możecie je sprawdzić na przykład na forum internetowym poświęconym tej tematyce. Dobrze jest również zobaczyć, gdzie można liczyć na atrakcyjny bonus powitalny. Zwracajcie uwagę nie tylko na jego wartość, ale także na konkretne warunki dotyczące obrotu. Może być taka sytuacja, że lepiej będzie zdecydować się na mniejszy bonus, który będzie jednocześnie łatwiejszy do obrotu.

Bardzo ważne dla każdego musi być to, aby dokładnie zapoznać się z regulaminem promocji. Na tej podstawie można przyjąć odpowiednią strategię, aby we właściwym czasie uporać się z wymaganiami dotyczącymi obrotu.

Kiedy jest ostatni dzień na wykonanie obrotu?

Między innymi musicie sprawdzić, kiedy jest tak zwany deadline. W regulaminie znajdują się takie informacje. Na skutek tego zobaczycie, do kiedy musicie dokonać obrotu bonusem bukmacherskim. Tak jak już wspominaliśmy, nie ma jednych i tych samych zasad.

Zazwyczaj jednak bukmacher wymaga postawienia kilka razy kwoty depozytu oraz kwoty bonusu – po określonym kursie. Gracz ma na to określoną liczbę dni. Nie można tego aspektu bagatelizować. Dobrze jest krok po kroku realizować wymagania dotyczące obrotu bonusem. Nie można wszystkiego zostawiać na przykład na kilka ostatnich dni. Być może będziecie wtedy zajęci kompletnie czymś innym. Być może nie będzie internetu – ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Oferta też może być stosunkowo uboga i nie będziecie mieli możliwości, aby zagrać coś sensownego. Najlepiej podzielić sobie kwotę, którą trzeba postawić, przez ilość dni. Każdego kolejnego dnia warto zagrać za wyliczoną sumę. Dzięki temu systematycznie będziecie wypełniać Wasze zobowiązania odnoszące się do obrotu bonusem.

Jakie mecze typować?

Przede wszystkim trzeba wybierać takie mecze, które będą liczyły się do obrotu bonusem. W głównej mierze chodzi o to, aby posiadały one minimalny kurs. Poza tym warto typować tak, jak zazwyczaj. Decydujcie się na dyscypliny, na których znacie się po prostu najlepiej. Dzięki temu łatwiej będzie Wam wygrywać pieniądze.

Jedną kwestią jest bowiem to, aby postawić za odpowiednią sumę pieniędzy. Druga strona medalu dotyczy natomiast tego, jak dużo pieniędzy zostanie Wam po całym obrocie. Mamy nadzieję, że będzie ich jak najwięcej.

Bukmacher

Spis legalnych bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów. Obstawianie w zakładach bukmacherskich. Promocje i najlepsze bonusy sportowe.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button