Jak obstawiać skoki narciarskie? Poradnik bukmacherski 2021

Obstawianie skoków z reguły wydaje się czymś prostym, bo w końcu i tak ,,nasi wygrają” – no niestety, ale to nie jest do końca prawda, ponieważ w sporcie może wydarzyć się dosłownie wszystko – więc jak obstawiać skoki z sukcesem? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak obstawiać skoki narciarskie? Poradnik bukmacherski 2021

Pamiętaj o sprawdzeniu pogody!

Odgadnięcie, jaka będzie pogoda w dniu spotkania sportowego to połowa sukcesu. W złych warunkach zwykle zdarzają się niespodzianki, a wynik może być zupełnie inny od tego, jaki sobie wyobrażaliśmy, chociaż szanse na wygraną są zwykle większe, z racji tego że sam bukmacher nie wie, co się stanie, więc ślepy los wyrównuje szanse. Dlatego też, jeśli najpierw nie sprawdzisz pogody – to nie ma sensu obstawiać.

Śledź formę zawodników

Czasami może zdarzyć się również i tak, że obiecujący zawodnik, który skakał świetnie, nagle skacze bardzo kiepsko. Może być to spowodowane naprawdę różnymi czynnikami, takimi jak choroba, problemy psychiczne, kontuzje, problemy rodzinne itd. Jedyną stałą w tym wszystkim jest to, że doświadczeni gracze zwykle starają się zwracać uwagę na to, jak często ostatnio trenował, oraz ile treningów pominął – bo to może potencjalnie pomóc ci przewidzieć formę danego zawodnika.

Zasady się często zmieniają

Zasady skoków często się zmieniają i musisz je okresowo sprawdzać, ponieważ znacząco to może wpłynąć na Twoje szanse na wygraną. Co ciekawe, legalni bukmacherzy nie znoszą takich zmian, z tego powodu, że eksperci odpowiedzialni za te zakłady muszą również opanować odpowiednią wiedzę o nowych przepisach, a to potencjalnie daje możliwość graczom na zarobek.

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Szukaj ciekawych zakładów!

Jeśli chcesz wygrać, musisz spojrzeć na to z innej strony. Aby wygrać zakłady w skokach narciarskich, trzeba mieć odpowiednią wiedzę. Ponadto warto skorzystać z działań promocyjnych firmy bukmacherskiej, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną lub w przypadku przegranej zwrócą część przegranej sumy na twoje konto. Dodatkowo, możesz również wykorzystać rankingi bukmacherskie do porównania kursów oraz oferty bukmacherów, co może pomóc ci ewentualnie zwiększyć sumę swojej wygranej, jeśli uznasz, że dany zakład jest odpowiedni.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Skorzystaj z pomocy for bukmacherskich!

Na forach bukmacherskich możesz dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy odnośnie skoków narciarskich, z tego powodu, że jest to dość popularny temat. Stali bywalcy forum na pewno jeśli zadasz pytanie w odpowiedni sposób odpowiedzą ci, co musisz wiedzieć, oraz czego najlepiej się spodziewać po pewnych sytuacjach. Pamiętaj jednak też o tym, aby sprawdzać te informacje, które są ci podawane, bo w innym wypadku możesz się naprawdę srogo przeliczyć, ponieważ nie każdy przecież ma ochotę ci pomóc, czyż nie? Z tego powodu też postaraj się zadać takie samo pytanie na dwóch forach i porównać odpowiedzi – to da ci pewne informacje, które możesz wykorzystać w przyszłości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button