Jak grać w karty, kiedy na zewnątrz szaleje koronawirus?

Każdy, kto ma jakikolwiek kontakt z ludźmi, wie o kwarantannie. Naturalnie, z racji tego że wszyscy siedzą teraz w domach i większość przybytków w których możemy pograć w karty stacjonarnie nie będzie działać normalnie, więc jakie są alternatywy, w które możemy pograć w czasie kwarantanny?

Jak grać w karty, kiedy na zewnątrz szaleje koronawirus?

Co wiemy o pandemii?

Otóż na pewno to, że większość osób wykupuje papier toaletowy. Szczerze powiedziawszy nie wiadomo nawet dlaczego, ponieważ koronawirus nie atakuje układu pokarmowego. Dodatkowo, nasze państwo ogłosiło dwutygodniową kwarantannę, która została rozszerzona. No ale przejdźmy do tematu głównego.

Aktualnie aby pograć w karty, możemy to zrobić albo w Total Casino, albo dzięki Betgames STS. My opiszemy to drugie. Betgames to usługa dostępna dla Polaków od 22 sierpnia zeszłego roku. Aby zacząć obstawiać karcianki w Betgames STS musimy przede wszystkim posiadać zweryfikowane konto na stronie www.sts.pl. Założenie konta jest darmowe. Po zalogowaniu musimy dokonać depozytu, aby mieć za co obstawiać, dość logiczne, czyż nie?

Następnie musimy przejść do ,,betgames” którą możemy zobaczyć w górnym menu witryny STS i wybrać interesującą nas rozgrywkę. Potem wybieramy kategorię zakładu i wybieramy wynik wyłożenia kart. w polu “Stawka” wpisujemy kwotę, za którą chcemy obstawić nasz zakład. Następnie klikamy “Zakład” i gotowe! Gracze w Betgames STS mają do wyboru trzy rodzaje karcianek, mianowicie wojnę, bakarata oraz poker online.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Gra w betgames sts przez smartfona??

Oczywiście że możemy grać w Betgames przez smartfona! Wszystkie gry karciane z zakładki ,,betgames” są dostępne, a na dodatek mamy podgląd live na to, co dzieje się u pań krupierek, a kursy mają tak samo dużą wartość, co na stronie bukmachera. Najważniejsze przy tym jest to, że wszystko, co w STS dostępne jest przez telefon, jest całkowicie zgodnie z przepisami prawa. Nie trzeba martwić się o to, że coś jest nielegalne, dlatego też spokojnie możemy grać w pokera.

Granie w betgames sts – wojna

Każdą grę w betgames u sts prowadzi pani krupier, która siedzi w studio oraz rozdaje karty i informuje o wszystkich możliwościach obstawiania zakładów. Wyniki aktualnych rozgrywek oraz zakładów prezentowane są przez nią w miarę rozwoju danej rozgrywki. Wygrane z zakładu mogą zostać tylko wypłacone po zakończeniu rozgrywki i opublikowaniu wyniku na stronie tej firmy.

 W przypadku wojny gra przeznaczona jest teoretycznie dla dwóch osób: gracza i pani krupier (pamiętajmy o tym, że jeszcze jesteśmy my – czyli obstawiający. Pani krupier wykłada odkrytą kartę w każdym rozdaniu. Oczywiście celem gry jest zdobycie wyższej karty od pani krupier, gdzie dwójka jest najniższą kartą a as najwyższą. Gdy każdy dostanie karty o takiej samej wartości dochodzi do wojny, która jeśli na nią nie obstawialiśmy, jest uznawana za remis, więc w grze, która teoretycznie ma dwa rozegrania, mamy trzy opcje na obstawianie jej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button