Jak grać u bukmachera?

Aby wejść w świat zakładów bukmacherskich wystarczy ukończyć 18 lat a w przypadku zakładów w internecie zarejestrować swoje indywidualne konto. Jednak już tutaj pojawia się dylemat. Jak grać, aby wygrać? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie, jednakże ten artykuł postara się odpowiedzieć na to pytanie.

Jak grać u bukmachera?

Wybór firmy bukmacherskiej – dobry start

Pierwszą rzeczą jaką należy rozważyć jest wybór firmy bukmacherskiej. Wielu bukmacherów oferuje bonusy na start, to dość ważne gdy zaczynamy bo warto zacząć grać za „darmowe” pieniądze, niż za swoje, jest to ogromnym plusem z racji tego że jeśli nie spodoba nam się typowanie, możemy wtedy zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Po wyborze bukmachera musimy zastanowić się czy będziemy korzystać z usług tradycyjnego punktu czy też wolimy zakłady przez internet. Ten ostatni ma tą przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin. Warto też dowiedzieć się który bukmacher oferuje transmisje na żywo.

Granie według planu jest najważniejsze

Jeżeli już chcemy podejść na poważnie do bukmacherki, musimy ułożyć sobie plan na cały sezon. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów, ponieważ byłoby to bez sensu, musimy przecież reagować na bieżące wyniki.

Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki posób chcemy typować. Taki plan pomoże nam reagować rozsądnie nawet wtedy, gdy przegramy. Pamiętajmy żeby zawsze zachować rozsądek i rozwagę, bo wtedy mamy o wiele większe szanse aby wyjść na plus, a wiadomo że samymi emocjami nic nie wskóramy.

Co warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich?

By zacząć typować na zakładach bukmacherskich trzeba też znać rodzaje zakładów bukmacherskich. Najpopularniejszym rodzajem zakładu jest zakład 1-X-2. Zaraz po nim mamy zakład under/over (U/O) który polega na tym że typujemy czy w meczu uda się zdobyć określoną granicę ilości punktów, czyli czy będzie tych punktów więcej czy mniej. W zakładach bukmacherskich można obstawiać znacznie więcej niż tylko wynik meczu, im popularniejszy mecz, tym więcej możliwości.

Jak bezpiecznie grać u bukmachera?

Pierwszą kwestią bezpiecznego grania u bukmachera jest na pewno wybór legalnej firmy bukmacherskiej. Dobrym przykładem jest tutaj legalny bukmacher betfan Na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych podmiotów, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

Legalne firmy bukmacherskie to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku Ustawa Hazardowa uległa nowelizacji. W jej wyniku sytuacja na polskim rynku uległa znacznej zmianie. Firmy hazardowe, które nie otrzymały naszych polskich licencji, nie mogą legalnie organizować zakładów wzajemnych w polskiej sieci.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button