Formy płatności u legalnych bukmacherów w Polsce

Legalni bukmacherzy, którzy oferują obstawianie zakładów w naszym kraju, z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. I nic dziwnego – oferują oni graczom coraz lepsze propozycje, dzięki którym mogą oni wzbogacić się o naprawdę duże sumy. Są już osoby, które dzięki obstawianiu zakładów bukmacherskich osiągnęły olbrzymi sukces finansowy. Wszyscy gracze, którzy rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, również liczą na to, że uda im się osiągnąć ten upragniony cel. W poniższym artykule przedstawiamy metody płatności, jakie polskim typerom oferują bukmacherzy. Zapraszamy serdecznie do uważnej lektury!

metody płatności
Jakie są popularne metody płatności u Polskich bukmacherów online?

Formy płatności oferowane przez polskich bukmacherów

Najważniejsza kwestia, którą należy wyjaśnić na początku jest taka, że w tej chwili na terenie naszego kraju funkcjonuje kilkunastu legalnych bukmacherów, którym udało się uzyskać stosowną licencję od Ministerstwa Finansów. Tylko dzięki temu dokumentowi można w sposób w pełni legalny oferować graczom usługi bukmacherskie. Aż siedem spośród tych bukmacherów założyło swoje witryny internetowe, na których bez żadnych problemów można obstawiać wybrane przez siebie mecze.

W internecie znajdują się witryny bukmacherów takich jak Fortuna, LVbet, forBET, STS oraz Milenium. Są tam także obecni eToto i Totolotek. Warto w tym miejscu nadmienić, że w chwili obecnej witrynę kierowaną do polskich typerów ma także Superbet – należy jednak mieć na uwadze, że może ona pełnić wyłącznie rolą informacyjną. Z czego to wynika? Ten rumuński bukmacher na chwilę obecną nie posiada licencji na świadczenie usług za pośrednictwem internetu. Zgodnie z polskim prawem może on jedynie oferować zakłady w punktach stacjonarnych. W jaki sposób wpłacić pieniądze do bukmacherów online? Odpowiadamy!

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Polscy bukmacherzy oferują wiele sposobów na zasilenie swojego konta – mowa tu w szczególności o płatnościach kartą kredytową bądź przelewem. Są też tacy bukmacherzy, którzy oferują mniej popularne płatności – mowa tutaj o narzędziu Paysafecard czy Neteller. 

Karty kredytowe i debetowe

W tej chwili najbardziej popularna metoda płatności to płatność kartą. Typujący bez względu na to, jak bardzo zaawansowanymi graczami, są korzystają z tej opcji, ponieważ wpłaty i wypłaty przy użyciu kart debetowych oraz kredytowych charakteryzują się dużym poziomem bezpieczeństwa, a także są błyskawiczne. W większości przypadków kwoty przelane z kont bankowych na konta gracza pojawiają się najczęściej w przeciągu kilku minut.

Oprócz tego należy wspomnieć, że w tym momencie znakomita większość polskich bukmacherów oferuje możliwość płatności kartami debetowymi z wyjątkiem Milenium oraz eToto. Bardzo ważną zaletą tej opcji jest także fakt, że jest ona w pełni darmowa. Od takich transakcji nie są pobierane żadne prowizje. Dla wielu użytkowników jest to z pewnością duży plus tego rozwiązania.

Co podaje się podczas finalizowania transakcji? W tej kwestii wszystko wygląda bardzo podobnie, jak w przypadku, gdybyśmy robili zwyczajne zakupy w internecie. Przy realizowaniu płatności kartą płatniczą, podaje się dane posiadacza karty, jej numer oraz 3-cyfrowy kod CVC, który znajduje się na odwrocie naszej karty płatniczej. 

Błyskawiczne przelewy bankowe

Dużą popularnością cieszą się również błyskawiczne przelewy bankowe. Umożliwiają one natychmiastowe przetransferowanie naszych środków pieniężnych z konta bankowego na konto u bukmachera. Nie ma przy tym znaczenia, o jakiej porze dnia lub nocy będziemy realizowali ten błyskawiczny przelew. Aby móc skorzystać z błyskawicznego przelewu, należy wybrać ofertę jednej z platform, która zajmuje się pośrednictwem w tego typu płatnościach.

Na ten moment można korzystać z platform takich jak Przelewy 24, Dotpay, Tpay, PayU oraz pay.com. Odpowiadają one za obsługę około 30 banków, zatem prawdopodobieństwo, że możemy z niej skorzystać, jest bardzo duże. Ważna informacja jest również taka, że żaden z powyższych pośredników nie pobiera za realizowanie transakcji żadnych prowizji.

Bukmacher

Spis legalnych bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów. Obstawianie w zakładach bukmacherskich. Promocje i najlepsze bonusy sportowe.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button