Eurojackpot – najszybsza droga do fortuny

Eurojackpot – najszybsza droga do fortuny

Chcesz, by Twój bilans związany z obstawianiem gier Lotto był możliwie jak najlepszy? Zależy Ci na satysfakcjonujących rezultatach? Sporo graczy namiętnie obstawia Eurojackpot. Są tam bowiem szanse na spore wygrane. Jak można obstawiać tę grę? Jakie zakłady są tutaj dopuszczalne? Czym jeszcze można zainteresować się w kontekście inwestowania w sieci?

Gdzie można obstawiać Eurojackpot?

Najprawdopodobniej większość z Was myśli, że chodzi tylko o kolektury stacjonarne. Fakt, jest to jedna z możliwości. Aktualnie powstaje coraz więcej kolektur stacjonarnych na terenie Polski. Przede wszystkim chodzi o duże miasta, a nawet średnie miasteczka. Co więcej, możesz także grać w sklepach. Zwykłych oraz tych wielkopowierzchniowych. Wszak nie brakuje tam punktów Lotto. To tutaj nie wszystko. Jeśli preferujesz obstawianie przez sieć, to masz taką szansę. Na początek trzeba zarejestrować się na stronie internetowej https://www.lotto.pl/rejestracja#krok1. Zadajesz sobie pytanie, jak wygrać duże pieniądze w Eurojackpot grając online? Sama rejestracja to pierwszy krok. Aby można było obstawiać, musisz jeszcze potwierdzić swoją tożsamość. Niczego się nie obawiaj, ponieważ jest to standardowa procedura. Następnie trzeba wpłacić pieniądze, by można było grać. M.in. właśnie w Eurojackpot. Na pewno każda osoba przed puszczeniem pierwszego kuponu powinna dokładnie zapoznać się z regulaminem. Warto także obstawiać typy systemowe. Dzięki nim są bowiem większe szanse na zanotowanie dobrego wyniku w grze Eurojackpot.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie możesz grać zakłady?

Nie brakuje osób grających na co dzień właśnie w Eurojackpot. W końcu ewentualne wygrane robią bardzo duże wrażenie. Warto na początek zapoznać się z kilkoma faktami. Losowania Eurojackpot odbywają się we wtorki oraz piątki. W najbliższej kumulacji można zainkasować (29 kwietnia 2022 roku) 240 milionów PLN. W rywalizacji o te pieniądze są obywatele 18. europejskich państw; w tym Polski. Pamiętaj, że możesz obstawiać m.in. podstawowe zakłady. Trzeba wytypować pięć z 50 liczb oraz dwie z 12. Podstawowy zakład kosztuje 12,50 PLN. W Eurojackpot występuje aż 12 stopni wygranych. To nie wszystko. Możesz także obstawiać rozmaite zakłady systemowe. Czy warto? Jeśli wytypujesz np. w pierwszej części kuponu siedem z 50 liczb, to zapłacisz więcej za kupon, aczkolwiek będziesz miał też większe szanse na wygraną.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Bardzo popularne są także zakłady bukmacherskie

W sieci możesz inwestować też w zakłady bukmacherskie. Polecanym bukiem online jest m.in. Fortuna. Na początku trzeba założyć konto. Pamiętaj, by podawać tylko prawdziwe dane. W innym razie grozi Ci blokada konta w Fortunie! Za samo tylko zarejestrowanie się zainkasujesz 2800 punktów lojalnościowych, które mogą być potem wymienione na zakład w kwocie 20 PLN. Najważniejsza promocja tej firmy hazardowej to obecnie zakład bez ryzyka do 600 PLN. Fortuna jest legalna, hojna i zapewnia uniwersalne usługi. Warto zaznaczyć, że możesz tam na co dzień obstawiać rozmaite zakłady sportowe, rozrywkowe, czy e-sport itd.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button