E-sport w zakładach bukmacherskich w Polsce

Bukmacher, który oferuje w zakładach e-sport w dzisiejszych czasach jest już codziennością. Sporty elektroniczne zyskują dobrą sławę nie tylko w sektorze rozrywkowym, ale coraz mocniej są akcentowane i rozwijane na rynku biznesowym. Z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością.  W Polsce działa tylko kilku bukmacherów, którzy legalnie oferują zakłady e-sportu. 

esport w zakładach bukmacherskich
E-sport w Polskich zakładach bukmacherskich online

Bukmacherzy stawiają na Esport

Turnieje e-sportowe są zazwyczaj rozgrywane na żywo w obecności publiczności, która jest zgromadzona na halach sportowych lub poprzez połączenie internetowe. W przypadku rozgrywek śledzonych przez wirtualne kanały istotną rolę odgrywają wszelkie platformy streamingowe – może to być znany wszystkim YouTube lub stworzony specjalnie z myślą o graczach sportowych – Twitch. 

Początkowo rozrywki skupiały wyłącznie amatorów, jednak z czasem dostrzeżono ich potencjał i przekształcono je w wieloetapowe turnieje z nagrodami wartymi nawet miliony dolarów. 

Gdzie obstawić zakład e-sportowy? 

Mimo iż pytanie z pozoru może wydawać się łatwe, to dla „świeżaka” w branży jest ono niewątpliwie jednym z najczęstszych, jakie nasuwa mu się do głowy. Jednymi z wiodących bukmacherów, którzy podporządkowali się pod ideę e-sportu są Totalbet, LV BET oraz STS. Sytuacja jednak jest mocno zmienna i dynamiczna – bukmacherzy coraz to poważniej interesują się tym rynkiem i inwestują w niego niemałe pieniądze.

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie gry zaliczamy do e-sportu? 

Większość legalnych bukmacherów w Polsce nie posiada wszystkich gier w swojej ofercie. Niemniej jednak najpopularniejszymi są LoL, CS: GO i Dota 2. To gry, które dały początek tej dyscyplinie, a przy tym są najbardziej opłacalne. Cechują się one najmniejszą losowością i przypadkiem, co z perspektywy pośrednika jest bardzo korzystne. Poza tym, są to gry, które zyskały całą rzeszę fanów, przez co posiadają ogromną liczbę sponsorów. W zawodach nie spotkamy laików, a profesjonalne drużyny z zawodowymi graczami na ich czele.

Jak zarabiać na e-sporcie? 

Pomysłów na zarabianie pieniędzy w  tym sektorze jest naprawdę niezliczona ilość. Jednym z nich jest handel zdobyczami, skinami i innymi przedmiotami. Można również rywalizować w profesjonalnych turniejach na różnych imprezach, w których nagrody są znacznych wartości. Nic również nie stoi na przeszkodzie, by zostać trenerem drużyny. 

Jednak najistotniejszym dla nas tematem jest obstawianie esportu. W tym przypadku liczy się wiedza oraz praktyka. Jak ją zdobyć? Samodzielnie granie w wymienione pozycje jest tutaj niezbędne, jednak warto uczyć się od najlepszych i śledzić poczynania kompetentnych  zawodników. Zapalony gracz, który poświęcił na gry wiele godzin może okazać się czarnym koniem w zakładach bukmacherskich.

Jeszcze dziesięć lat temu gry komputerowe służyły jedynie jako rozrywka i odskocznia od codzienności. Dziś ten rynek wart jest miliardy dolarów, a profesjonalni zawodnicy decydujący się na turniejową rywalizację, zarabiają tyle, co światowej klasy prawnicy, piłkarze w opłacalnej lidze czy dyrektorzy świetnie prosperujących firm. 

Nikt nie musi być profesjonalnym graczem, by spróbować swoich sił w e-sporcie. Wystarczy sprawdzić się w obstawianiu wyników w popularnych produkcjach.

Bukmacher

Spis legalnych bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów. Obstawianie w zakładach bukmacherskich. Promocje i najlepsze bonusy sportowe.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button