Dlaczego coraz więcej graczy korzysta z aplikacji mobilnej Betclic?

Coraz więcej graczy zakładów bukmacherskich decyduje się na grę mobilnie. Nic w tym dziwnego – w końcu nasz świat non-stop się ,,cyfryzuje”. Jednakże niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, czemu to właśnie tylu graczy ufa firmie Betclic, a nie innej. Dlaczego więc tak się dzieje? Tego dowiecie się już za chwilę!

Dlaczego coraz więcej graczy korzysta z aplikacji mobilnej Betclic?

Rejestracja przez aplikację mobilną

Cały proces rejestracji w aplikacji mobilnej betclic odbywa się dokładnie tak samo, jak na jego witrynie internetowej. Jedyna różnica polega na tym, iż tutaj możemy wszystko załatwić, gdziekolwiek tylko jesteśmy, o ile oczywiście mamy dostęp do internetu. Warto pamiętać, by sprawdzić przed rejestracją, czy nie jest aktywny żaden kod promocyjny, ponieważ może nam on zapewnić dodatkowe środki na obstawianie zakładów u tego bukmachera.

Dla graczy, którzy chcą zacząć obstawiać mobilnie, betclic przygotował specjalny bonus, zwany cashbackiem. Może on wynieść nawet 550 zł i jest przyznawany w formie zwrotu stawki przy pierwszym naszym kuponie – w przypadku kiedy oczywiście nie uda się nam obstawić zakładu poprawnie. Łatwo go również zapamiętać – brzmi on ,,KOD550”.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Funkcjonalność – strona vs aplikacja

Aplikacja mobilna od legalnego bukmachera Betclic pozwala na obstawianie tych samych dyscyplin sportowych oraz zakładów, co w przypadku strony internetowej bukmachera Betclic. Do najlepszych funkcji aplikacji mobilnej tego bukmachera możemy przede wszystkim zaliczyć :

– zakłady z oferty pre-match

– obstawianie zakładów na żywo

– zakłady z wszystkich dyscyplin sportowych dostępnych w ofercie Betclic

– przeglądanie statystyk

– możliwość skorzystania z promocji bukmacherskich

Nie zapominajmy również o tym, że na stronie – jak i w aplikacji mobilnej Betclic również dostępne są transmisje meczy w internecie za darmo!

Pobieranie aplikacji mobilnej od Betclic

Pobranie aplikacji mobilnej od tego bukmachera obecnie jest możliwe jest na dwa najpopularniejsze systemy mobilne na świecie – czyli Android i iOS. Co bardzo ważne, w każdym przypadku możliwe jest korzystanie z programu zarówno na smartfonach, jak i tabletach a nawet smartTV! Aplikację mobilną na smartfony bukmachera Betclic można pobrać za darmo na stronie www.betclic.pl.

 Jeżeli posiadamy iPhone’a bądź iPada, sprawa jest znacznie prostsza. W takim przypadku wystarcza nam wejście do App Store i znalezienie aplikacji od Betclic. Dlaczego nie jest tak samo w przypadku sklepu Google Play? Wszystko przez politykę dotyczącą gier za pieniądze która jest zabroniona w sklepie Google Play.

Dlaczego więc coraz więcej osób wybiera ofertę Betclic?

Wystarczy że spojrzymy na to, co zaoferowała konkurencja. Tak naprawdę jedyna bukmacherska aplikacja mobilna która dorównuje aplikacji mobilnej Betclic to ta od STS. Chociaż widać, że w przypadku aplikacji od Betclic-a poszły na tworzenie jej spore pieniądze. Dodatkowo też promocje bukmacherskie w aplikacji przyciągają spory tłum graczy, więc nie dziwota że to właśnie Betclic jest firmą, która przoduje przy takich rozwiązaniach.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button