Darmowe zakłady u legalnych bukmacherów

Zapewne każdy kto kiedyś choć trochę interesował się zakładami bukmacherskimi wie, że wolno grać tylko u legalnych bukmacherów. Chodzi tutaj przede wszystkim o prawo jakie obowiązuje w naszym kraju. Jednak warto też wiedzieć, że dzięki temu będziemy mogli czerpać z tego korzyści. Zazwyczaj legalni bukmacherzy dają bardzo atrakcyjne bonusy na start, które otrzymujemy zaraz po utworzeniu konta. Bardzo opłacalne dla typerów są wszelkiego rodzaju darmowe zakłady czy też bonusy bez depozytu.

darmowe zakłady
Darmowy zakład czy zakład bez ryzyka?

Jakie bonusy oferuja bukmacherzy?

W przypadku zakładów bukmacherskich wyróżnić można trzy typy bonusów:
– freebet, czyli darmowy zakład,
– od depozytu,
– cashback, czyli zakład bez ryzyka.

U legalnych bukmacherów darmowy zakład to normalka, właściwie każdy bukmacher go oferuje, ja wybrałem i wypłaciłem z Fortuny.

użytkownik forum betonline.net.pl

Każdy bonus, który otrzymamy od bukmachera to dla nas dodatkowy zastrzyk gotówki. Te otrzymane zaraz po rejestracji konta to tzw. bonusy powitalne. Każdy legalny bukmacher w naszym kraju w porównaniu do zagranicznych oferuje nowym graczom bardzo atrakcyjne i wysokie bonusy, które wynoszą nawet kilkaset złotych.

Warto dodać, że w Polsce nie mamy możliwości korzystania z usług zagranicznych bukmacherów, gdyż tego typu usługi są dla nas po prostu zablokowane i nielegalne. Ponadto, jeśli dana firma bukmacherska coś znaczy na rynku w niektórych przypadkach jest w stanie zaoferować nowym graczom nawet podwójne bonusy, dzięki temu zwiększa swoje szanse na pozyskanie nowych nowego klienta.

Drugi bonus to zazwyczaj zakład bez ryzyka lub darmowy zakład. Co to dokładniej jest darmowy zakład? Są to właśnie te pieniądze, które otrzymaliśmy od bukmachera w formie bonusu, jednak musimy za nie w całości postawić zakład zgodnie z regulaminem promocji. Z kolei zakład bez ryzyka polega na tym, że stawiamy zakład za swoje pieniądze, jednak jeśli go przegramy to otrzymamy zwrot całej stawki od bukmachera.

Darmowy zakład czy zakład bez ryzyka?

Podstawowa różnica między darmowym zakładem, a zakładem bez ryzyka jest taka, że w pierwszym przypadku gramy za swoje pieniądze, natomiast w drugim za środki bukmachera. Poniżej lista legalnych bukmacherów, którzy oferują nam darmowe zakłady:
– LVbet
– Fortuna
– STS
– Totolotek
– eTOTO

W każdym z przypadków kwota oczywiście jest inna, jednak zawsze warto korzystać z tego typu promocji.

Zalety darmowych zakładów

+ nie istnieje ryzyko utraty własnych środków,
+ bonus przyznawany jest od razu,
+ regulamin całej oferty jest bardzo przejrzysty,
+ bonus jest niezwykle łatwy do wykorzystania oraz odebrania,
+ otrzymujemy darmowe pieniądze od bukmachera.

Wydaje się, że darmowe zakłady są idealne dla początkujących graczy. W ten sposób mogą oni uzyskać darmowe pieniądze od bukmachera, jednocześnie nie ryzykując utraty własnych środków finansowych. Jest to naprawdę dobra okazja do tego, aby na samym początku przygody zapoznać się dokładnie z ofertą oraz wszystkimi funkcjami u danego bukmachera.

Z kolei dla kogoś kto jest już bardziej doświadczony w tej branży taki darmowy zakład jest możliwości postawienia bez żadnego ryzyka na kupon o wysokim kursie. Jeśli się uda to zyski będą bardzo duże, jeśli nie to taki typer i tak niczego nie straci.

Bukmacher

Spis legalnych bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów. Obstawianie w zakładach bukmacherskich. Promocje i najlepsze bonusy sportowe.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button