Czy warto założyć kilka kont w kilku różnych firmach bukmacherskich?

Czy warto założyć kilka kont w kilku różnych firmach bukmacherskich?

Interesujesz się zakładami bukmacherskimi? Masz w planach zarejestrowanie się w jednej firmie hazardowej? A może nawet w kilku? Czy jednak można posiadać rozmaite konta bukmacherskie? Jakie są tutaj przepisy? Dlaczego finalnie warto zdecydować się na ten krok? Które podmioty hazardowe wybrać zaś w pierwszej kolejności?

Czy są tutaj jakieś ograniczenia?

Zastanawiasz się, czy w ogóle możesz posiadać rozmaite konta bukmacherskie? Na szczęście nie ma tutaj żadnych odgórnych limitów. Aby zarejestrować konto w danym podmiocie hazardowym, trzeba oczywiście mieć minimum 18 lat. To warunek konieczny. Nie ma od niego żadnych odstępstw. Jeśli jesteś pełnoletni, to możesz posiadać rozmaite konta bukmacherskie. Nie jest zatem tak, że np. firma hazardowa STS nakazuje tutaj absolutną lojalność itp. Jeśli wybierzesz ten podmiot hazardowy, to nawet jeszcze tego samego dnia możesz założyć konto w Fortunie, Fuksiarzu, Betfanie itd. Wówczas nie złamiesz żadnego prawa. Potem będziesz mógł tam obstawiać rozmaite typy dnia. Swoje albo zaproponowane przez ekspertów z rozmaitych forów internetowych itd. Co ma jeszcze tutaj znaczenie? Fakt, by wybierać jedynie legalne podmioty hazardowe. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie obstawiać; bez obaw, że łamiesz jakieś przepisy itp.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Dlaczego warto posiadać rozmaite konta bukmacherskie?

Wiesz już, że możesz zdecydować się na różne podmioty hazardowe. Wybieraj oczywiście tylko legalne opcje. Dzięki temu nie będziesz miał później żadnych problemów na tym polu itp. Co jeszcze jest ważne? Jeśli zdecydujesz się na rozmaite firmy bukmacherskie, to obstawianie będzie o wiele wygodniejsze. Przede wszystkim zawsze będziesz mógł zagrać najwyższe kursy. Nie bagatelizuj tego zagadnienia. Nawet bowiem przy relatywnie małych stawkach ta sprawa ma bowiem duże znaczenie. Co jeszcze się tutaj liczy? Warto dodać, że to metoda, by ewentualnie unikać pewnych limitów itp. Czasami bowiem takie są nakładane. Wówczas będziesz mógł od razu zalogować się na inne konto i obstawić wydarzenie, które przypadło Ci do gustu. Dlaczego jeszcze coraz więcej osób decyduje się na rozmaite firmy bukmacherskie? Ze względu na oferowane promocje. Warto dodać, że w każdym tego typu miejscu w sieci możesz je zainkasować. Masz okazję np. otrzymać bonus bez depozytu STS itd. Generalnie ta firma hazardowa zapewnia wiele atrakcji. Tak samo, jak Fortuna. STS oferuje obecnie przede wszystkim bonus w kwocie 1560 PLN. A Fortuna np. zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jakie podmioty hazardowe wybierać?

Takie, które są właśnie nie tylko legalne, ale także i hojne. Wiesz już, że warto zdecydować się na firmy bukmacherskie STS oraz Fortunę. To jednak nie wszystko. Wiele osób wybiera także Fuksiarza. W końcu ta firma hazardowa zapewnia m.in. cashback bez obrotu do 500 PLN. Znakomity bonus na start oferuje także Betclic. Aktualnie (stan na 26 września 2022 roku) możesz otrzymać zwrot za pierwszy przegrany kupon do 200 PLN (minus podatek).

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button