Czy warto obstawiać zawody bokserskie u bukmacherów?

Obstawianie boksu to dość ciekawa propozycja, z racji tego że mimo iż gale tak naprawdę zdarzają się w dość nieregularnych odstępach czasu, chociaż nie musimy się martwić o to, że ,,głaskanie się po buziach” przestanie być popularne. Jednakże czy warto jest obstawiać zawody bokserskie?

Czy warto obstawiać zawody bokserskie u bukmacherów?

Jeśli chcesz obstawiać zawody – najpierw je poznaj

Zanim zaczniemy obstawiać boks u bukmacherów, musimy się dowiedzieć jak obstawiać zakłady bukmacherskie, a później pomyśleć, czy mamy jakiekolwiek pojęcie na temat boksu. Jeśli mamy już trochę doświadczenia w obstawianiu zakładów bukmacherskich, to dobrze, bo przyda się to nam również przy boksie. Najlepszym startem w świat boksu będzie jeśli już w przeszłości uprawialiśmy jakiś sport z tym powiązany (kick-boxing etc.).

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Doświadczenie jest bardzo ważne przy zakładach bukmacherskich

To pomoże nam to w obstawianiu boksu, ponieważ będziemy w stanie przewidzieć pewne sytuacje, jeśli takowej wiedze jednakże nie mamy, to dobrym sposobem na uzyskanie brakującej wiedzy jest przeglądanie for bukmacherskich, bądź oglądanie samych starć początkowo bez obstawiania – przykładowo druga walka KSI kontra Logan Paul – tylko najlepsi byli w stanie przewidzieć, że walka skończy się wygraną KSI, przez co bukmacherzy stracili na tym sporo pieniędzy. Następne co powinniśmy uczynić, to analizowanie danego spotkania krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę działania naszych przyszłych faworytów. Następnym krokiem, po zdobyciu wiedzy i odrobiny doświadczenia – jest wykonywanie naszych pierwszych analiz sportowych. Po wykonaniu takowej, pozostaje nam już tylko obstawić zakład!

Zadbaj o to, aby wiedzieć o swoim faworycie jak najwięcej

Zanim obstawimy zakład powinniśmy wziąć pod uwagę to, jak spisywał się nasz faworyt w poprzednich walkach które były transmitowane na żywo, oraz jak reaguje na spotkania o wysokim prestiżu. Jeśli jest to walka o tytuł, a nasz potencjalny faworyt zawsze świetnie się spisuje ,,w świetle reflektorów”, to możemy śmiało na niego obstawiać. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest to, co się działo się z naszym ulubionym zawodnikiem w czasie przygotowań do walki. Na przykład, czy trenował przez cały zeszły miesiąc przed swoim wielkim dniem? Czy widziano go jak wychodził z klubu pijany, zamiast ćwiczyć? Wszystko, co daje wskazówki nam dotyczące ich potencjalnej formy jest warte uwzględnienia – dlatego też warto jest śledzić ich poczynania, z racji tego że może to wpłynąć na naszą finalną decyzję.

Zakładając konto w STS możecie oglądać boks za darmo!

Konto założone u bukmachera STS nie tylko pozwala ci nam na obstawianie wydarzeń sportowych, ale także korzystanie z usługi STS TV, która udostępnia również wydarzenia sportowe za darmo! W ofercie transmisji znajdziemy wiele meczów piłkarskich, jest także pełno wydarzeń z innych dyscyplin – tenisa, siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki czy hokeja!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button