Bukmacherskie konto tymczasowe – czy tylko STS posiada taką usługę?

Konto tymczasowe to bardzo wygodna usługa dla tych, którzy nie są do końca jeszcze zdecydowani, czy na pewno chcą założyć pełnoprawne konto akurat u tego bukmachera. Ale czy tylko STS posiada taką usługę?

Bukmacherskie konto tymczasowe – czy tylko STS posiada taką usługę?

Konto tymczasowe STS

STS do grupy bukmacherów którzy oferują konto tymczasowe dołączył niedawno, i mimo iż na oficjalnej stronie STS nie pojawił się żaden baner reklamowy informujący o rejestracji bez weryfikacji, to opcja jest już jak najbardziej dostępna i można z niej korzystać. Nie inaczej stało się w przypadku legalnego bukmachera Betclic, który też dość niedawno dodał do swojej oferty konto tymczasowe

Zakładanie konta tymczasowego u STS odbywa się w dwóch etapach:

1 – Klikamy przycisk „Rejestracja”, a następnie podajemy adres e-mail, do którego będzie przypisane nasze konto STS, wymyślone przez nas hasło oraz numer telefonu. Nie obędzie się też bez zaznaczenia przynajmniej jednej zgody.

2 – Po przejściu kroku numer jeden na nasz numer telefonu powinien przyjść SMS z kodem weryfikacyjnym.

Jakie ograniczenia konta tymczasowego STS

Na początek możemy jedynie dokonywać na nie wpłaty środków, natomiast ewentualna wypłata możliwa jest dopiero po wprowadzeniu i potwierdzeniu naszych danych. Jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by mówić o tym, jak brak weryfikacji przełożył się na liczbę rejestracji w STS. Nie mamy jednak wątpliwości, że wprowadzenie tej funkcji spodoba się typerom i chętnie będą z niej korzystać. Konto tymczasowe STS to na pewno strzał w dziesiątkę dla osób niezdecydowanych, dlatego też jeśli nie spodoba się nam obstawianie u STS, bardzo łatwo możemy takie konto po prostu deaktywować.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Bonus na start STS

Bonus powitalny od STS przyznawany jest automatycznie, do konta dopisywany jest bonus zaraz po wpłacie depozytu. Aby skorzystać z dodatkowego bonusu musimy wpisać kod promocyjny BETONLINE który pozwala na zdobycie do 1200 PLN za pierwszy depozyt, a na start uruchamia bonus 29 PLN, jest to freebet bez depozytu.

Betclic konto tymczasowe

Najprościej wyłożyć można to w ten sposób, że dany bukmacher nie wymaga od graczy przesyłania skanu dowodu osobistego bądź innych podobnych dokumentów. To wygodna opcja, bo dzięki niej można od razu po rejestracji przejść do wpłaty i obstawiania za prawdziwe pieniądze!. Wszystko dlatego, że ten najlepszy bukmacher przygotował dla posiadaczy tego rodzaju profili pewne ograniczenia.

Ograniczenia konta bez weryfikacji Betclic

Konto tymczasowe u Betclic ważne jest przez okres 90 dni od rejestracji. Do tego czasu należy przekazać swoje dane oraz niezbędne dokumenty do ukończenia założenia pełnoprawnego konta. Dodatkowo, konto bez weryfikacji Betclic to ograniczenie wpłat. Posiadacz takiego profilu może przelać do bukmachera maksymalnie 5000 złotych, a do tego nie może przed weryfikacją dokonać jakiejkolwiek wypłaty.  Na ten moment dla każdego nowego klienta w Betclic jest nawet 500 złotych jako cashback! Zwrot przyznawany jest u betclic w przypadku przegranej w pierwszym zagranym kuponie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button