Bukmacher STS – legenda Polskich zakładów bukmacherskich

STS (Star-Typ-Sport) to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych bukmacherów na polskim rynku. Działa nieprzerwanie od 1997 roku, gdzie działały jedynie naziemne punkty przyjmowania zakładów sportowych. 21 lutego 2012 roku STS uzyskał licencję Ministra Finansów  ( nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12) na urządzanie legalnych zakładów bukmacherskich. Od tego czasu korzystanie z usług bukmachera w Internecie jest bezpieczne, a jego klientom nie grożą żadnego konsekwencje prawne. Legalny bukmacher STS znany jest głównie ze swojej bogatej oferty i niezłych kursów.

bukmacher sts
Legalny bukmacher STS – Czy warto tam grać?

Oferta bukmachera STS

W STS znajdziemy wiele różnych zakładów na najbardziej popularne w Polsce dyscypliny takie jak piłka nożna, tenis czy siatkówkę. Nic nie stoi na przeszkodzie, zęby obstawić również te bardziej niszowe, e-sport, a także wydarzenia polityczne i kulturalne jak np. Oscary.

STS posiada niezwykle mocną ofertę zakładów na żywo. Wielu graczy uważa, że jest to najmocniejszy punkt tego bukmachera i najlepszy oferta, którą znajdziemy w naszym kraju. Atrakcyjne, szybko aktualizowane kursy, transmisje online sprawiają, że ciężko oderwać się od tego typu zakładów

STS oferuje swoim nowym klientom bonus w postaci podwojenia pierwszej wpłaty, aż do kwoty 1000 zł. Jest to jeden z największych bonusów wśród polskich bukmacherów. Oprócz tego jest też bonus bez depozytu, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny, dzięki któremu na nasze konto w STS zostanie dopisanych 29 PLN. Ten bonus oczywiście możemy obstawić na wszystko co chcemy u bukmachera. Aktualny kod promocyjny w STS to: BETONLINE.

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stali klienci STS również znajdą tu coś dla siebie. Jedną z ofert jest bonus „Polubisz Poniedziałek”. 1000 najbardziej aktywnych w danym tygodniu klientów otrzymuje od bukmachera doładowanie portfela w wysokości od 20 do 100 zł. 

„Moim zdaniem w STS główną rolę odgrywają świetne promocje i bonusy, na przykład zakłady bez ryzyka, czy bonusy bez depozytu. Oprócz oczywiście standardowego bonusu od depozytu, który jest jednym z najwyższych.” – gracz z forum betonline.net.pl

Bukmacher oferuje również specjalny bonus dla osób, które chcą spróbować swoich umiejętności w sportach wirtualnych. Za trzy pierwsze przegrane kupony otrzymamy zwrot stawki, do kwoty 30 zł.

STS posiada bardzo atrakcyjną i czytelną stronę internetową. Wszystkie najważniejsze funkcje mamy pod ręką, a obstawianie kuponów jest proste i intuicyjne.

STS się rozwija – aplikacja mobilna

STS dla swoich klientów stworzył także aplikacje mobilną na telefony i tablety. Działa ona na systemach Android i iOS. Jeśli ktoś nie posiada urządzenia z tym systemem lub nie chce instalować dodatkowych aplikacji to może korzystać z specjalnej wersji strony internetowej dopasowanej pod małe rozdzielczości.

Obsługa klienta stoi na naprawdę wysokim poziomie. Uzyskanie interesujących nas informacji jest szybkie i bezproblemowe. Z bukmacherem możemy kontaktować się za pomocą czatu online i wiadomości e-mail.

STS swoim klientom oferuje większość najpopularniejszych metod płatności. Skorzystać możemy z takich procesorów płatności jak DotPay, PayU oraz tpay.com. Klienci zagranicznych bukmacherów docenią także to, że można wpłacać pieniądze za pomocą portfeli Skrill i Neteller. Wpłat możemy dokonać także zwykłym przelewem bankowym, kartami debetowymi i kredytowymi oraz w punkcie stacjonarnym bukmachera. Wypłaty możemy dokonać na nasze konto bankowe.

STS to jeden z najstarszych i najlepszych bukmacherów w Polsce. Granie za jego pomocą jest w pełni bezpieczne, a nasze pieniądze są u niego bezpieczne. Na bukmachera STS powinni zwrócić uwagę szczególnie Ci, którzy lubią obstawiać zakłady na żywo.

Bukmacher

Spis legalnych bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów. Obstawianie w zakładach bukmacherskich. Promocje i najlepsze bonusy sportowe.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button