BetClic kontra STS – którego bukmachera wybrać?

BetClic kontra STS – którego bukmachera wybrać?

Gdzie obstawiać np. spotkania piłki nożnej lub zawody skoków narciarskich w sezonie 2021/22? Masz do wyboru wiele podmiotów hazardowych. Eksperci doradzają m.in. BetClic i STS. Czy istotnie warto się tam zarejestrować? Dlaczego to będzie być może jedna z najlepszych decyzji w Twoim życiu?

Co oferuje BetClic?

Przede wszystkim warto już teraz rozwiać ewentualne wątpliwości. Czasami bowiem ludzie nie wiedzą, czy ta firma bukmacherska jest legalna. Był co prawda pewien okres (po wprowadzeniu w życie nowych przepisów w ramach Ustawy Hazardowej), że ten podmiot wycofał się z naszego rynku. Ostatecznie jednak nie na stałe. Aktualnie BetClic to zatem całkowicie legalna firma bukmacherska. Jeśli się tam zarejestrujesz, to zgarniesz atrakcyjny cashback. Jakie kroki należy wykonać w tym celu? Przede wszystkim jest to rejestracja konta. W czasie wykonywania tego zadania musisz wpisać kod promocyjny. Potem uzyskasz dzięki temu cashback – aż do 550 PLN.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Jak obstawiać wydarzenia?

Masz na tym polu naprawdę minimum kilka opcji. Świetnym rozwiązaniem jest m.in. aplikacja BetClic. Często jesteś poza własnym domem? W takim razie warto ją pobrać. Potem trzeba skonfigurować własny telefon. Co dzieje się dalej? Należy zaznaczyć na ekranie pozycję „Nieznane źródła”. Po to, by była możliwa instalacja z innych źródeł niż np. sklep Google. Ostatnim krokiem jest zaś instalacja aplikacji na swój telefon. Ogólnie cały proces trwa maksymalnie kilkanaście minut. Dodatkowo jest bezpłatny. Potem możesz również za darmo korzystać z tej aplikacji mobilnej. Polecamy również zarejestrowanie się w tym bukmacherze, byś mógł swobodnie grać przez sieć.

Bonusy na start oferowane przez STS

Warto pomyśleć również o rejestracji w tym buku. Trzeba dodać, że możesz co prawda obstawiać np. w lokalach stacjonarnych. Jeśli jednak nie mieszkasz w większym polskim mieście albo miasteczku, to w innych miejscach Polski takich punktów wcale nie jest tak dużo. A typowanie ze swojego domu lub mieszkania jest bardzo komfortowe. Jeśli w czasie rejestracji wpiszesz kod promocyjny, to zgarniesz bonus bez depozytu 25 PLN. Główna promocja tego bukmachera to zaś aktualnie 100% do 1200 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jaka jest oferta pod kątem typowania?

Jakie aktualne zakłady STS są najbardziej popularne? Przede wszystkim typerzy obstawiają spotkania piłki nożnej. To bowiem sport numer jeden. I nawet nie można z tym za bardzo dyskutować. Warto jednak wiedzieć, że oferta STS jest bardzo hojna. Możesz zatem swobodnie grać nie tylko najbardziej popularne sporty (w trybie prematch oraz live). Do wyboru są również mniej znane dyscypliny (także te wirtualne). Nie brakuje wydarzeń ze świata rozrywki, czy polityki.

Gdzie się zatem zarejestrować? Trudno jest to jednoznacznie stwierdzić. Wszak BetClic i STS to legalne firmy bukmacherskie, które oferują bardzo dobre promocje. Warto zatem posiadać konta w obu tych podmiotach hazardowych. Pamiętaj, że w tym aspekcie nie ma bowiem żadnych limitów. Nie musisz zatem mieć konta np. tylko w jednym buku.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button